Сценарій ігрового короткометражного фільму
Wiz-Art Film School збирає у Львові найкращих практиків та інспіраторів з України та світу для того, щоб навчити наших студентів розповідати історії візуальними методами.
Основна мета – результат, який можна побачити – збільшення кількості та якості фільмів, знятих в Україні, формування власної кіномови і хвилі нового українського кіно. Кіношкола проводиться за підтримки мистецької формації Wiz-Art.
У рамках Wiz-Art Film School відбувся авторський курс Марисі Нікітюк «Кіносценарій за 30 днів». Заняття тривали впродовж липня 2015 року. Учасники прослухали лекції про основи драматургії, кіножанри, методики написання сценаріїв, основи пітчинґу. Також відбувались групові перегляди та обговорення фільмів, а ще – розробка ідей та сюжетів.
Сценарії учасників курсу:
- Павло Петрик – Втрачені шанси
- Жанна Озірна – Дівчатка
- Уляна Скицька – Дідо
- Славік Луніо – Батут
- Світлана Андріїшина – Непомітна
Коментарі
Славік, чьотко! відчуваєш структуру, динаміка, лаконічність, постановка деталей. кінець трошки не вїхав, але він стильний,так шо забий. мені сподобалось!
ну щодо того грубого якого я знаю то його так прозвали за те що він дебелуватий :)
Вячеславе, не переконали:)) в художньому тексті це може прозвучати хіба що з вуст педагога: недисциплінований - у поведінці з педагогами та однокласниками ГРУБИЙ...
Наші славні предки козаки, коли давали прізвиська побратимам по вадах, недоліках, певно ж не били в лоб на пряму... Якщо людина слабодуха, слабка, то це аж ніяк не слабкий, а відповідно - Слабуха, Слабко...
агов дівчата й хлопці. я чудово знаю публіку про яку йдеться у сценарії і знаю що ці люди говорять саме так. я звісно міг би прибрати трохи лайки з їхніх вуст але в межах жанру мене їхня мова не просто влаштовує вона необхідна для підкреслення реалістичності. тут без нецензурщини ніяк інакше це була б історія про інших людей або інша історія.
p.s. а хлопця на прізвисько грубий я знаю особисто :)
власне, якщо апелювати аргументами до технічної складової сценарію, як такого, то й тут рясна нецензурщина не на користь - спробую розтлумачити чому...
Беззаперечно, автору вдається такий непростий жанр, як комедія, історія вкладається по структурі, є центральний момент з поворотною точкою (але він розмитий, не підсилений емоційно, бо лайка зринає і там, і сям...) Це про епізод, коли компанія збурено повертається зі своїх невдалих пошуків, всі з відомих причин взгвинчені, а тут погляд дівахи прискіпливий - звісно, що не до неї, ось тут і мало б бути підсилення з нестримним потоком лайки - все вмотивовано з переходом до інших подій...
Щодо прізвиська ГРУБИЙ - не зовсім ліпиться, відчувається, висмоктано із пальця (зазвичай кликухи короткі і - образні)
багато матюччя, кому це цікаво? напрошується питання, для кого, для чого? стюлям на районі, це їхня історія?
Як на мене занадто різко, те саме можна було б сказати без надмірного вживання жаргонної лексики і читалося б набагато легше.
Сподіваюся на розуміння.
З повагою,
Марія Лепетан
якщо розглядати два прізвиська, Слабко і Грубий - то, чесно, не на користь першого)))) Славік, знімай! :)
Написав Жанна Озірна, 12:05 11.09.2015