втілене

  • «Кров’янка»

    Короткометражний ігровий фільм режисера й сценариста Аркадія Непиталюка «Кров’янка» (2016) за однойменним сценарієм…

  • «Сказ»

    Короткометражний ігровий фільм режисерки й сценаристки Марисі Нікітюк та співсценариста Дмитра Сухолиткого-Собчука «Сказ» (2016) за однойменним сценарієм…

  • «Перед виборами»

    Короткометражний ігровий фільм режисера Володимира Адамчо «Перед виборами» (2016) за однойменним сценарієм Олександра Геревича…


Сценарій ігрового короткометражного фільму

Wiz-Art Film School збирає у Львові найкращих практиків та інспіраторів з України та світу для того, щоб навчити наших студентів розповідати історії візуальними методами. 

Основна мета – результат, який можна побачити – збільшення кількості та якості фільмів, знятих в Україні, формування власної кіномови і хвилі нового українського кіно. Кіношкола проводиться за підтримки мистецької формації Wiz-Art. 

У рамках Wiz-Art Film School відбувся авторський курс Марисі Нікітюк «Кіносценарій за 30 днів». Заняття тривали впродовж липня 2015 року. Учасники прослухали лекції про основи драматургії, кіножанри, методики написання сценаріїв, основи пітчинґу. Також відбувались групові перегляди та обговорення фільмів, а ще – розробка ідей та сюжетів.  

Сценарії учасників курсу: 

 


Коментаріщось я не зрозуміла питання) щодо глибини в деталях - погоджуюсь, якраз над цим працюю

Написав Жанна Озірна, 13:13 11.09.2015

Гарний образ, де вони граються пальцями ніжок.

Нема фінального рішення. Для цієї роботи напрошується візуальне рішення, а не сюжетне + хочеться глибшої перспективи у деталях.
Хоч я міг щось пропустити сюжетно. Жанно, була якась загадка?

Написав Остап Соколюк, 12:37 11.09.2015

Нестандартно... Але на мою думку кінцівка залишилася дещо відкритою. А в цілому цікаво
З повагою Лепетан Марія

Написав Марія Лепетан, 06:41 06.09.2015