втілене

  • «Кров’янка»

    Короткометражний ігровий фільм режисера й сценариста Аркадія Непиталюка «Кров’янка» (2016) за однойменним сценарієм…

  • «Сказ»

    Короткометражний ігровий фільм режисерки й сценаристки Марисі Нікітюк та співсценариста Дмитра Сухолиткого-Собчука «Сказ» (2016) за однойменним сценарієм…

  • «Перед виборами»

    Короткометражний ігровий фільм режисера Володимира Адамчо «Перед виборами» (2016) за однойменним сценарієм Олександра Геревича…

Правила користування сайтом

Сайт СЦЕНАРНА МАЙСТЕРНЯ (СМ) створений передусім для спілкування українських сценаристів, як знаних, так і початківців, ширше – для кінематографістів, що зацікавлені у сценаріях, писаних українською мовою, а також на загал цікавляться сценарною справою.

 

1.             ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

Ці Правила регламентують порядок і умови розміщення та публікації матеріалів автора на Інтернет-сервісі http://screenplay.com.ua.

Сервіс надається керівником проекту «СЦЕНАРНА МАЙСТЕРНЯ» Володимиром Войтенком, (далі – Адміністрація) користувачам для ведення Інтернет-записів, званих далі «блоґами». Сервіс призначений для публікацій на ділову й професійну, а також на суспільно-значущу тематику.

Дія цих Правил поширюється на Авторів-фізичних осіб, які пройшли процедуру реєстрації на сайті «http://screenplay.com.ua» і розміщують інформацію про себе та авторські матеріали в Блозі в порядку, передбаченому цими Правилами.

Ці Правила визначають межі відповідальності за зміст інформації, а також за порушення прав третіх осіб, допущені Автором при розміщенні інформації та авторських матеріалів на сайті «http://screenplay.com.ua».

Надаючи інформацію при реєстрації на сайті «http://screenplay.com.ua», Ви приймаєте умови цих Правил та отримуєте статус зареєстрованого Автора блоґу.

В разі незгоди з цими Правилами та / або відмови від реєстрації розміщеня авторських матеріалів не провадиться.

Розміщуючи інформацію й авторські матеріали на сайті «http://screenplay.com.ua», Автор повинен дотримуватися обмежень, встановлених чинним законодавством України, цими Правилами ведення блоґів «http://screenplay.com.ua», розміщеними на офіційному сайті за адресою http://screenplay.com.ua

Матеріали, що розміщуються Автором блоґу, повинні відповідати загальній тематиці проекту.

2.             ТЕРМІНИ

Блоґ – сукупність Інтернет-записів, який розміщується на сайті http://screenplay.com.ua і призначений для публічного розміщення матеріалів автора, що містять текст, зображення або мультимедіа. Матеріали автора розміщуються в хронологічному порядку, доступні для сторонніх читачів, які можуть вступити в публічну полеміку з автором (у коментарі до запису або своїх блоґах).

Матеріали – авторські тексти, зображення або мультимедіа, правовласником яких є Автор Блоґу.

Інформація – це розміщення Автором при реєстрації на Інтернет-сервісі http://screenplay.com.ua власні довідкові відомості: прізвище, ім'я, по батькові, освіта, досвід роботи, вид професійної діяльності, контактні дані і т.д. (Далі по тексту – «інформація»).

Обліковий запис – це сукупність інформації, розміщеної Автором у блозі, яка дозволяє його ідентифікувати як Автора блоґу.

Аватар – індивідуальне графічне зображення певного розміру, вбрання Автором для відображення спільно зі своїм ім'ям на сайті http://screenplay.com.ua. Як Аватара на сайті http://screenplay.com.ua використовується справжня фотографія Автора.

Модератор – особа, яка здійснює функції модерації блоґів, призначений Адміністрацією сайту http://screenplay.com.ua. Автор Блоґу за замовчуванням має функції модератора щодо власного Блоґу. 

Модерація – дії, здійснювані модератором щодо забезпечення відповідності Блоґов та окремих записів Авторів і відвідувачів цих Правил. У процесі модерації можуть використовуватися такі заходи: винесення попереджень окремим Авторам і відвідувачам за вчинені ними порушення цих Правил, встановлення заборони для порушників залишати коментарі в тому чи іншому Блозі, закриття загального доступу до Блоґу або видалення Блоґу, або окремих записів, в разі, якщо його зміст або його розміщення суперечить даним Правилам, а також інші заходи, передбачені цими Правилами.

3.             РЕЄСТРАЦІЯ АВТОРІВ

3.1. Реєстрація авторів на http://screenplay.com.ua ведеться адміністрацією сайту на підставі розроблених нею критеріїв. Критерії відбору учасників наступні:

- автори блоґів – Всі користувачі, не тільки сценаристи, які прагнуть брати активну участь у житті СМ, також –  за вище описаною процедурою – мають отримати реєстрацію на сайті, що надасть можливість коментувати сценарії та синопсиси і вести блоґи.

МЕТА ПРОЕКТУ – Сайт СЦЕНАРНА МАЙСТЕРНЯ (СМ) створений передусім для спілкування українських сценаристів, як знаних, так і початківців, ширше – для кінематографістів, що зацікавлені в сценаріях, писаних українською мовою, а також на загал цікавляться сценарною справою.

На СМ оприлюднюються наразі неекранізовані сценарії.

Мова спілкування на сайті СМ – українська.

Мова сценаріїв та синопсисів, що викладаються на сайті СМ – українська. Мова діалогів (персонажів) може бути варіативною, відповідно до авторського художнього задуму.

Щоб викласти сценарій на сайті, потрібно сконтактуватися з редактором СМ Володимиром Войтенком. Після особистого спілкування й відповідної сценарної експертизи, автор буде зареєстрований і отримає пароль доступу, який дозволить також коментувати сценарії та синопсиси, викладені на сайті, та вести свій персональний блоґ.

Сценарії та синопсиси, отримавши їх від авторів в електронному вигляді, на сайт викладає редактор СМ.

Сценарії та синопсиси викладаються на сайт в авторській мовній редакції.

3.2. Розміщення інформації в Блозі здійснюється Автором самостійно після його реєстрації, яка відбувається з використанням власного унікального лоґіна й пароля. Відповідальність за збереження лоґіна і / або пароля несе Автор. У разі втрати пароля автор має право на відновлення облікового запису. Для реєстрації використовуються тільки справжні ім'я та прізвище автора.

4.             РОЗМІЩЕННЯ АВТОРОМ ТЕКСТІВ, КОМЕНТАРІВ, ФОТО- І ВІДЕОМАТЕРІАЛІВ

4.1. Не дозволяється публікація чужих матеріалів без вказівки автора і посилання на першоджерело (в т. ч. Використання в якості цитат).

4.2. Заборонені: пряма політична агітація і пропаганда, політична реклама і антиреклама, дії, що порушують принципи моралі і етики, прояви расової, національної, релігійної, мовної та ідеологічної нетерпимості, заклики до насильства, повалення легітимної влади та інші висловлювання, що порушують чинне законодавство, що порочать честь і гідність, порушують права та охоронювані законом інтереси третіх осіб, є недостовірною інформацією, а також дії носять непристойний або образливий характер; порушують права громадян на приватне життя або публічний порядок; підривають суверенітет і територіальну цілісність України.

4.3. Не дозволяється розміщення авторами на сторінках своїх блоґів текстових, графічних або звукових матеріалів, які порушують захищені законодавством інтереси третіх осіб.

4.4. Неприпустимі висловлювання, що ганьблять ділову репутацію http://screenplay.com.ua, Сайт СЦЕНАРНА МАЙСТЕРНЯ, а також бездоказові висловлювання, що зачіпають ділову репутацію інших компаній та організацій.

4.5. Не дозволяється ведення блоґів з метою реклами компанії/організації або реклами товарів і послуг або іншого стимулювання збуту будь-яких товарів і послуг в будь-якій формі, також забороняються дії, що ставлять собі за мету більшення рейтингів.

4.6. Автор не має права здійснювати розміщення (в т. ч. масове) матеріалів рекламного або агітаційного характеру, а також розміщення інформації, яка популяризує діяльність публічних осіб, комерційних пропозицій, антиреклам, посилань з рефералами (участь в мережевому маркетингу). Забороняється також масове розміщення реклами в коментарях або будь-якого іншого способу публікації неузгоджених і неавторизованих рекламних матеріалів і інформації.

4.7. Заборонено розміщення фраґмента матеріалу з посиланням на повну версію на іншому інтернет-ресурсі.

4.8. Заголовок статті повинен бути сформульований лаконічно і інформативно.

4.9. При розміщенні фото- і відеоматеріалів забороняється: розміщувати відеоматеріал, зміст якого порушує закони України, зокрема містить заклики до національної ворожнечі, порнографічні знімки, фотографії фізичних осіб зняті без їх дозволу, порушує авторські та захищені законодавством України права третіх осіб.

5.             ПРАВО ІНТЕЛЕКТУАЛЬНОЇ ВЛАСНОСТІ ТА ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ЗА ЇЇ ПОРУШЕННЯ

5.1. Погоджуючись з цими Правилами, Автор гарантує і підтверджує наявність у нього всіх необхідних прав і повноважень, необхідних для розміщення інформації та авторських матеріалів на сайті «http://screenplay.com.ua» і підтверджує, що зазначена інформація не порушує будь-яким чином встановлених законодавством України прав третіх осіб.

5.2. Адміністрація є власником авторських майнових прав на дизайн і програмне забезпечення сайту «http://screenplay.com.ua», а також інші об'єкти права інтелектуальної власності, що створюються Адміністрацією в процесі функціонування вказаного сайту.

5.3. Відповідальність за несанкціоноване копіювання і використання Матеріалів несуть особи і організації, неправомірно використовували Матеріали, розміщені на сайті http://screenplay.com.ua.

5.4. До тих пір, поки не встановлено інше, всі особисті майнові та немайнові права на Матеріал належать розмістив їх Автору. Автор попереджений про встановлену чинним законодавством України відповідальності за неправомірне використання і розміщення чужих творів. У разі, якщо буде встановлено, що Автор не є правовласником розміщених Матеріалів, ці Матеріали будуть вилучені з вільного доступу на першу вимогу законного правовласника протягом трьох днів з моменту отримання письмового повідомлення (вимоги) поштою (не електронною).

5.5. http://screenplay.com.ua, Сайт СЦЕНАРНА МАЙСТЕРНЯ, не несе відповідальності за зміст авторських блоґів та коментарів до них.

5.6. http://screenplay.com.ua, Сайт СЦЕНАРНА МАЙСТЕРНЯ, не несе відповідальність і не приймає будь-яких зобов'язань за точність, корисність або доступність будь-якої інформації, переданої або опублікованій за допомогою ресурсу http://screenplay.com.ua, а також не несе відповідальності або зобов'язань ні за які комерційні або інвестиційні рішення, прийняті на основі цієї інформації.

5.7. Сервіс Блоґ надається виключно в інформаційних цілях, і ніякий інформаційний зміст, розміщений у ньому, не призначається для комерційних або інвестиційних цілей.

5.8. Прийняттям умов цих Правил Автор підтверджує свою обізнаність з правами, наданими чинним законодавством України і дає свою добровільну згоду на оприлюднення своїх персональних даних з метою ведення Блоґу. Автор в будь-який момент може змінити свою персональну інформацію, що міститься на сайті http://screenplay.com.ua або вимагати видалення блоґу разом з персональною інформацією. Видалення блоґу й персональної інформації автора відбувається протягом трьох робочих днів після отримання відповідного звернення.

6. УПРАВЛІННЯ БЛОҐАМИ

6.1. Адміністрація сайту стежить за дотриманням вищевикладених правил. Адміністрація, як правило, не веде модерацію блоґів. Але, на свій розсуд може виробляти вибіркову модерацію.

6.2. При недотриманні цих Правил – Адміністрація має право:

а) зробити попередження або без попередження застосувати один з підпунктів б); в) або г) даного пункту. Повторне попередження автоматично тягне за собою застосування одного з підпунктів б); в) або г) даного пункту.

б) видалити статтю, декілька статей або коментарі, які порушують дані Правила;

в) заблокувати сторінку автора на один місяць;

г) видалити сторінку автора без права відновлення.

http://screenplay.com.ua, Сайт СЦЕНАРНА МАЙСТЕРНЯ, залишає за собою право без попередження видалити будь-який запис або закрити будь-який блоґ, який, на думку адміністрації, може нанести збиток репутації http://screenplay.com.ua, Сайт СЦЕНАРНА МАЙСТЕРНЯ, третім особам, загрожує безпеці громадян, цілісності і суверенітету України та / або отримано письмове підтвердження третіх осіб про розповсюдження недостовірної інформації на ресурсі http://screenplay.com.ua, Сайт СЦЕНАРНА МАЙСТЕРНЯ.

6.3. Адміністрація оголошує своє рішення по модерації блоґів, але залишає за собою право не вступати в листування з авторами-порушниками і не обговорювати прийняті рішення публічно.

6.4. Адміністрація намагається забезпечувати безперебійну роботу http://screenplay.com.ua, однак не несе відповідальності за повну або часткову втрату Матеріалів, що розміщуються Автором, а також за недостатню якість або швидкість надання послуги.

7. МОЖЛИВОСТІ, ЩО НАДАЮТЬСЯ ВІДВІДУВАЧУ БЛОҐУ:

7.1. Коментарі

Перебуваючи на сторінках http://screenplay.com.ua і залишаючи коментарі, Ви приймаєте ці Правила.

Коментар не буде опублікований (в режимі премодерації) або буде видалений, якщо:

· Пропагує ненависть, дискримінацію за расовою, етнічною, статевою, релігійною, соціальною ознаками, містить образи, погрози на адресу інших учасників обговорення, конкретних осіб чи організацій, порушує будь-які відповідні норми права, порушує зазначені Правила;

· Розповсюджує персональні дані третіх осіб без їхньої згоди;

· Переслідує комерційні цілі, містить спам, рекламну інформацію, посилання на ресурси не мають відношення до теми даної статті;

· Містить ненормативну лексику і її похідні, а також натяки на вживання лексичних одиниць, які підпадають під це визначення;

· Містить скарги, прохання особистого характеру, повідомлення і прохання, пов'язані з персональними життєвими ситуаціями і потребують відповіді – крім тих випадків, коли автор в ясній і недвозначною формі вказав бажання отримувати подібні коментарі;

· Коментатор видає себе за співробітника сайту, автора і т.п.

7.2. При повному або частковому відтворення статей в мережі Інтернет дозволяється за умови активного посилання (гіперпосилання), відкритої для пошукової індексації, на текст статті, а також вказівки імені та прізвища автора, в друкованих ЗМІ – із зазначенням проекту http://screenplay.com.ua та імені й прізвища автора.

8. ЗАКЛЮЧНІ ПОЛОЖЕННЯ

8.1. Ці Правила регламентують умови надання Автором Матеріалів для розміщення на Сайті.

8.2. Всі можливі суперечки з приводу Правил вирішуються відповідно до норм чинного законодавства України.

8.3. Ці Правила розміщуються на сайті http://screenplay.com.ua. Адміністрація залишає за собою право вносити зміни в Правила без повідомлення Автора.