втілене

  • «Кров’янка»

    Короткометражний ігровий фільм режисера й сценариста Аркадія Непиталюка «Кров’янка» (2016) за однойменним сценарієм…

  • «Сказ»

    Короткометражний ігровий фільм режисерки й сценаристки Марисі Нікітюк та співсценариста Дмитра Сухолиткого-Собчука «Сказ» (2016) за однойменним сценарієм…

  • «Перед виборами»

    Короткометражний ігровий фільм режисера Володимира Адамчо «Перед виборами» (2016) за однойменним сценарієм Олександра Геревича…


Жанр: пригоди
Хронометраж: 82 хв
Цільова авдиторія: 30-70 років

Лоґлайн
Відомі - й не зовсім - люди, які живуть у різні часи, з різними намірами шукають зникле древнє Місто Храму Сонця і незаймані ніким його скарби, знайти які їм заважають різні обставини й нестандартні ситуації.

Синопсис
Всі, кому стає відомою інформація про існування стародавньої столиці аріїв під назвою Місто Храму Сонця і його скарбів, починають пошуки втраченого міста. Серед них Чингісхан, якому про його розташування повідомляють буддійські вчителі Тибету взамін на обіцянку не грабувати «Країну снігів», шведський король Карл ХІІ, що розраховує через Мазепу дізнатися точне місце розташування загадки віку, вчений-археолог ХІХ-ХХ століть Біляшівський, який підходить дуже близько до розгадки таємниці, Гітлер, якому потрібні підтвердження переваг арійської раси, Сталін, що хоче роздобути скарби з тим, щоб мати свої «козирі в рукаві» ... Виконавцями волі двох останніх у пошуках незліченних арійських багатств стають Еріх Кох, Вольф Штаден з одного боку і Микола Кузнєцов з Лідією Лісовської з іншого, які ось-ось відкриють ворота втраченого минулого. Але нікому з них не вдається під час війни увійти в місто Храму Сонця і заволодіти його багатством. Лише «прийнявши естафету» у пошуках стародавнього міста, громадянину США Альберту Пушкарю, нащадку радянських розвідників, у якого знаходиться половинка карти підземного міста Храму Сонця, а також грабіжникам німецького банку, які здобувають другу частину карти і вже немолодому Вольфу Штадену з заручницею бандитів, незважаючи на всі перепони, вдається, здавалося б, наблизитися впритул до мети. Але карта лише вказує шлях, а тим, хто поєднав її половинки, ще належить розібратися, що ними рухає і що треба зробити, щоб їм відкрилися тисячолітні таємниці знайденого Міста Храму Сонця ...

Віктор Булига, Олег Готко — обидва автори народилися та мешкають у місті Рівне. Тому й не дивно, що велика кількість їхніх творів мають стосунок тим чи іншим чином до цього міста.

Коментарі