втілене

  • «Кров’янка»

    Короткометражний ігровий фільм режисера й сценариста Аркадія Непиталюка «Кров’янка» (2016) за однойменним сценарієм…

  • «Сказ»

    Короткометражний ігровий фільм режисерки й сценаристки Марисі Нікітюк та співсценариста Дмитра Сухолиткого-Собчука «Сказ» (2016) за однойменним сценарієм…

  • «Перед виборами»

    Короткометражний ігровий фільм режисера Володимира Адамчо «Перед виборами» (2016) за однойменним сценарієм Олександра Геревича…


NIHIL EST VERUM... AD HUC. ВІДМОРОЗКИ

Сценарій ігрового повнометражного фільму

За мотивами оповідання Івана Буніна «Легке дихання»


Коментарі



Буду дуже вдячний, Юрію!
Щодо сентенцій, то цілком з вами згоден, сам відчуваю, що в цьому плані сценарій "сирий". Та й взагалі сирий, доробки потребує значної.
Задум його народився з прагнення порівняти героїню Буніна та Героя Достоєвського, так би мовити, змінити їх місцями та звести обличччям до обличчя, адже, як видалося, вони з дуже схожими світовідчуттями. Звідси так мало присвячано самій лінії "Легкого дихання". Й якось відчувається, що всеодно, не дивлячись на те, що звісно треба робити похибку на час, адже події осучаснені, та характери головних героїв передані поверхнево. Так що тут є куди рухатися...

Написав Геннадій Коваль, 13:36 23.10.2012

Естетська річ, настрій мотивів сподобався!
Сентенції героїв варто трохи по-редакторському почистити.
От що мені імпонує у Вашій творчості, так це постійний пошук форми, відповідної композиції, («як розгорнутої метафори» змісту), що по суті є головним у кіно, і відрізняє його від літератури-макулатури…

У відомого радянського кінорежисера, теоретика і практика М.Ромма є ґрунтовні понятійні розробки «Легкого дихання», прекрасний зразок могутньої радянської кіношколи…

Якщо Ви, Геннадію, не читали, пошукаю у себе в бібліотеці і передам при нагоді…

Написав Юрій Сорока, 09:11 05.10.2012