Сценарій ігрового короткометражного фільму для проекту «Україно, goodbye!»
Коментарі
Цікаво, а такий спосіб контрабанди - економічно вигідно?
А стосовно сценарію, то як на мене, є початок до цікавої історії комедійного характеру. От якби ще герої не пенсійного віку були, то їхні зацікавлено-оцінюючі погляди мали б дещо більший резонанс й таким чином могли б не тільки продемонструвати їхню приналежність до певної категорії заробітчан, а тим самим зблизити їх, вибудувавши відносини довіри, але й закласти певну дилему, адже вони по суті конкуренти, що б на тій можливо було грати в подальшому розвитку історії.
А на разі, як мені видалося, так не вистачає в замальовці третього, так би мовити зайвого й сприймаючого те, що героями один в одного оцінюється та розуміється, за належне, а отже й за істотно їм приналежне, а не штучно створене. Так би цей певний, використовуємий героями у комерційних цілях, потяг до сексуальних чеснот, принад та своєрідного хизування, що так притаманний підлітковому світосприйняттю, а на думку Автора (це припущення) й нашому суспільству в цілому, міг би заграти з дещо більшою глибиною та прозорливісттю.
Про контрабанду зрозумів. Але чому це вважається сценарієм? Якби автор був не відомий, без такої фільмографії, я б і не шукав у цьому творі нічого. Але ж тут інший випадок.
А це, Євген - "красота, кто понімаєт". Найбільш поширений спосіб перевезення дрібної контрабанди - на собі. Інша справа, чи багато глядачів це зрозуміє - саме з тієї аудіторії, на яку альманах розрахований.
Знову не зрозумів. Може хтось пояснить?
Економічно невигідної контрабанди не існує за визначенням:) На мій погляд, зараз це і є - замальовка. Але й може стати тізером - якщо вирощувати з цього мелодраму з життя людей прикордоння з соціальним відтінком
Написав Ганна Керпель, 15:30 25.02.2012