втілене

  • «Кров’янка»

    Короткометражний ігровий фільм режисера й сценариста Аркадія Непиталюка «Кров’янка» (2016) за однойменним сценарієм…

  • «Сказ»

    Короткометражний ігровий фільм режисерки й сценаристки Марисі Нікітюк та співсценариста Дмитра Сухолиткого-Собчука «Сказ» (2016) за однойменним сценарієм…

  • «Перед виборами»

    Короткометражний ігровий фільм режисера Володимира Адамчо «Перед виборами» (2016) за однойменним сценарієм Олександра Геревича…

Протягом останніх двох років Українська Кіноакадемія співпрацює з Netflix для надання підтримки українським кінематографістам та професіоналам телеіндустрії, які стикнулися з наслідками повномасштабного російського вторгнення. Продовжуючи цю співпрацю, Кіноакадемія запускає нову програму грантів для українських сценаристів та продюсерів, які можуть подавати заявки на отримання наставницької і фінансової підтримки для своїх проєктів

Програма пропонує гранти по 10 000 доларів США на підтримку 20 проєктів з розробки сценарію повнометражного художнього фільму для команд сценаристів та продюсерів, які мають громадянство України. Кожна обрана команда також братиме участь у майстер-класах, розроблених EAVE, та отримає індивідуальні консультації і наставництво від експертів EAVE щодо написання сценарію, фінансування та маркетингових стратегій для їхніх проєктів. Подання заявок уже доступне на вебсайті та триватиме до 17 квітня.

Ця ініціатива від Netflix Fund for Creative Equity є продовженням підтримки української кіно- та телеіндустрії. На сьогодні вже 200 фахівців галузі отримали стипендії для реалізації своїх творчих цілей, а навчання та наставництво були запропоновані понад 650 українським кінематографістам, сценаристам, продюсерам та іншим представникам галузі. За підтримки Netflix Українська Кіноакадемія також допомогла 48 проєктам, виділивши гранти на розробку сценарію, та 10 передовим кінопроєктам, надавши фінансову підтримку для допомоги у постпродакшені.

Кожен український митець може подати заявку на участь в ініціативах незалежно від нинішнього місця проживання. Проєкти розглядатиме журі, до складу якого входитимуть міжнародні експерти кіноіндустрії – Крістіна Оберг, Юлія Гебауер, Миколай Покромскі та Магдалена Шведкович. Крім того, Українська Кіноакадемія сприятиме у перекладі готових сценаріїв англійською мовою, щоб проєкти мали вихід на міжнародний кіноринок.

Підтримка Netflix для української аудіовізуальної індустрії також передбачає проведення цифрових майстер-класів, спрямованих на поліпшення навичок та знань креативників. Пізніше цього року New York Film Academy за підтримки програми ЄС House of Europe організує майстер-клас для початківців та досвідчених сценаристів і продюсерів. Подача заявок відкриється у травні.

Детальніше про програму на сайті Кіноакадемії.

Подати заявку

Коментарі