втілене

  • «Кров’янка»

    Короткометражний ігровий фільм режисера й сценариста Аркадія Непиталюка «Кров’янка» (2016) за однойменним сценарієм…

  • «Сказ»

    Короткометражний ігровий фільм режисерки й сценаристки Марисі Нікітюк та співсценариста Дмитра Сухолиткого-Собчука «Сказ» (2016) за однойменним сценарієм…

  • «Перед виборами»

    Короткометражний ігровий фільм режисера Володимира Адамчо «Перед виборами» (2016) за однойменним сценарієм Олександра Геревича…

Держкіно

Конкурс проходитиме відповідно до Порядку проведення творчого конкурсу (пітчингу), затвердженого наказом Міністерства культури України 27.12.2018 № 1143, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 28.01.2019 за №112/33083 (далі – Порядок) та рішення Ради з державної підтримки кінематографії № 72 від 25.05.2020 року.

Конкурс проходитиме за напрямом: Фільми, Телефільми, Телесеріали.

Кінопроєкти розглядатимуться за такими видами:

• ігрові повнометражні національні (для широкої глядацької аудиторії) – державна підтримка до 80 відсотків загальної кошторисної вартості виробництва фільму;

• ігрові повнометражні фільми художньої та культурної значущості (авторські), національні – державна підтримка до 100 відсотків загальної кошторисної вартості виробництва фільму;

• ігрові повнометражні фільми спільного виробництва мажоритарна копродукція – державна підтримка до 80 відсотків загальної кошторисної вартості виробництва фільму;

• ігрові повнометражні фільми спільного виробництва міноритарна копродукції – розмір державної підтримки обумовлено нормами Європейської конвенції про спільне кінематографічне виробництва та іншими міжнародними договорами, ратифікованими Україною;

• ігрові повнометражні для дитячої аудиторії – державна підтримка до 100 відсотків загальної кошторисної вартості виробництва фільму;

• неігрові фільми національні – державна підтримка до 100 відсотків загальної кошторисної вартості виробництва фільму;

• неігрові фільми спільного виробництва – державна підтримка до 80 відсотків загальної кошторисної вартості виробництва фільму;

• анімаційні повнометражні фільми (авторські) – державна підтримка до 100 відсотків загальної кошторисної вартості виробництва фільму;

• анімаційні повнометражні фільми (для широкої глядацької аудиторії) – державна підтримка до 100 відсотків загальної кошторисної вартості виробництва фільму;

• анімаційні короткометражні фільми – державна підтримка до 100 відсотків загальної кошторисної вартості виробництва фільму;

• ігрові телефільми – державна підтримка до 50 відсотків загальної кошторисної вартості виробництва фільму;

• ігрові телесеріали – державна підтримка до 50 відсотків загальної кошторисної вартості виробництва фільму;

• неігрові телесеріали – державна підтримка до 50 відсотків загальної кошторисної вартості виробництва фільму;

• анімаційні телесеріали – державна підтримка до 50 відсотків загальної кошторисної вартості виробництва фільму.

Рада з державної підтримки кінематографії рішенням №79 від 04.06.2020 року рекомендувала при поданні документів на Чотирнадцятий конкурсний відбір враховувати наступне:

1.1. з огляду на секвестр державного бюджету, рекомендований максимальний обсяг державної підтримки за видами складає:

    1.1.1. ігрові повнометражні фільми (для широкої аудиторії, для дитячої аудиторії) – 30  мільйонів гривень;

    1.1.2. ігрові повнометражні фільми (художньої та культурної значущості – авторські) – 25 мільйонів гривень;

    1.1.3. неігрові фільми – 2 мільйони гривень;

    1.1.4. анімаційні повнометражні фільми – 30 мільйонів гривень;

    1.1.5. анімаційні короткометражні фільми – 2 мільйони гривень;

    1.1.6. ігрові телефільми, ігрові телесеріали, неігрові телесеріали – 1 мільйон гривень за одну годину;

    1.1.7. анімаційні телесеріали – 1 мільйон гривень за одну серію.

1.2. хронометраж неігрових фільмів – понад 70 хвилин;

1.3. максимальна тривалість телесеріалів – 12 годин;

1.4. фільми спільного виробництва з мажоритарною участю України знімаються за участі українського режисера.

Документи прийматимуться з 17 червня до 18:00 16 липня 2020 року включно.

Для участі у конкурсі суб’єкти кінематографії повинні вчасно та в повному обсязі подати до Держкіно належно оформлені документи відповідно до Порядку та умов, викладених в цьому оголошенні.

Документи надсилаються одночасно в паперовій (1 екземпляр) та електронній формах:

• в електронній формі – заявка на участь у конкурсному відборі (Додаток 1 до Порядку) із зазначенням контактних даних, заявка на участь у конкурсному відборі (Додаток 1 до Порядку) без зазначення будь-яких контактних даних та документи, що характеризують проєкт згідно з переліком, викладеним у Додатку 2 до Порядку, фінансовий план фільму (Додаток 3 до Порядку) та помісячний план фінансування кінопроєктів з боку Держкіно (Зразок), надсилаються в форматі PDF (кожний документ подається окремим файлом, який називається відповідно до змісту документа, має бути відкритий для загального доступу, не містити паролів та повинен містити розбірливе зображення) - на адресу: [email protected]. Всі файли мають бути надіслані одним листом. В темі листа необхідно вказати назву проєкту та виробника;

• у паперовій формі - на адресу: вул. Лаврська, 10, Київ, 01010, Державне агентство України з питань кіно, кімн. 429.

Для фільму, що перебуває на завершальній стадії виробництва, до пакету документів додаються додаткові документи і матеріали (Додаток 4 до Порядку).

Крім того, суб'єкт кінематографії заповнює таблицю за наданим на конкурс кінопроєктом (Форма №1) і надсилає її у форматі Еxcel разом із вищезазначеними файлами.

Документи, що подаються на конкурсний відбір, повинні бути заповнені українською мовою, відповідно до встановлених зразків. Якщо в додатках до заявки наявні документи іноземною мовою, вони теж мають бути перекладені українською.

Датою одержання кінопроєкту вважається дата його надходження на електронну адресу, зазначену в оголошенні. Не пізніше одного робочого дня з дати отримання кінопроєкту секретар експертної комісії (далі – секретар) надсилає на електронну адресу суб'єкта кінематографії підтвердження про його одержання.

Протягом трьох робочих днів з дати отримання документів секретар проводить перевірку повноти поданих документів та їх відповідності вимогам Порядку. Достовірність інформації, зазначеної у документах, забезпечують суб'єкти кінематографії.

У разі подання документів у неповному обсязі, або неналежно оформлених, секретар повідомляє про це суб'єкта кінематографії шляхом направлення йому листа на електронну адресу.

Суб'єкт кінематографії не пізніше трьох робочих днів з дня отримання повідомлення має право подати виправлені з урахуванням зауважень документи (але не пізніше визначеного в оголошенні строку подання документів). У разі якщо суб'єкт кінематографії в установлений строк не усуне або лише частково усуне висловлені Держкіно зауваження, його кінопроєкт не допускається до участі у конкурсному відборі.

У зв’язку із наведеною вище процедурою перевірки документів, звертаємо Вашу увагу, що кінопроєкти, подані в останній та передостанній день прийому документів, зменшують свої шанси на включення до переліку допущених до конкурсу кінопроєктів через неможливість вчасно подати виправлені, з урахуванням зауважень, документи, адже документи, подані після завершення зазначеного в оголошенні строку їх приймання, не розглядаються.

Також звертаємо Вашу увагу, що до участі у конкурсному відборі не допускаються кінопроєкти, подані суб'єктами кінематографії, які:

- визнані банкрутами або стосовно яких порушено справу про банкрутство;

- перебувають у стані припинення юридичної особи або припинення підприємницької діяльності фізичної особи - підприємця;

- мають заборгованість перед бюджетом зі сплати податків і зборів;

- мають заборгованість із виплати заробітної плати.

Суб’єкти кінематографії обов’язково мають надати відповідні документи, що підтверджують відсутність цих обмежень.

Документ, який підтверджує відсутність заборгованості перед бюджетом зі сплати податків і зборів – довідка з ДФС або витяг з особистого кабінету платника податків.

Контактні тел.: (044) 280-11-72, (044) 280-07-95 (відділ формування та реалізації програм створення та розповсюдження національних фільмів Держкіно). 

Відповідно до Указу Президента України від 25 травня 2017 року № 133 «Про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 28 квітня 2017 року «Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)», яким застосовано санкції до поштових сервісів, зокрема, «Яндекс», «Яндекс. Україна», «Mail.ru», «Mail.uа», Держкіно не прийматиме заявки із зазначених сервісів.

Коментарі