втілене

  • «Кров’янка»

    Короткометражний ігровий фільм режисера й сценариста Аркадія Непиталюка «Кров’янка» (2016) за однойменним сценарієм…

  • «Сказ»

    Короткометражний ігровий фільм режисерки й сценаристки Марисі Нікітюк та співсценариста Дмитра Сухолиткого-Собчука «Сказ» (2016) за однойменним сценарієм…

  • «Перед виборами»

    Короткометражний ігровий фільм режисера Володимира Адамчо «Перед виборами» (2016) за однойменним сценарієм Олександра Геревича…

Українські кінематографісти й підлітки-переселенці роблять спільний відеопроект.

Громадська організація «Новий Донбас» спільно з Асоціацією викладачів історії та суспільних дисциплін «Нова Доба» запустили проект «Діалоги з друзями» для дітей та підлітків-переселенців.

У кіношколі, під менторством фахівців сфери кіно та відеовиробництва, діти зі Сходу створять власні відеоролики про друзів, з якими розлучила війна та про  своє життя на новому місці.

Допомагають дітям акторка Римма Зюбіна, котра вже провела для них у Києві майстер-клас із акторської майстерності, та команди режисерок Анни Корж та Лариси Артюгіної. Далі на учасників проекту чекають тренінги та консультації з відеозйомки й монтажу, та спільна робота на знімальному майданчику. 

Українські кінематографісти й підлітки-переселенці роблять спільний відеопроект.

«Дивлячись в очі цих дітей, я зрозуміла, наскільки їм важливо розвивати свій творчий потенціал і як сильно вони цього прагнуть. Два дні майстер-класів і практичних занять пролетіли дуже швидко, адже жага до знань і зацікавлені діти в роботі — це те, заради чого і було організовано кіношколу. Коли розумієш, що це не урок і ми не вчителі, а лише друзі, які хочуть поділитися своїми історіями — це дуже окриляє. І дає стимул продовжувати, більше, краще і цікавіше працювати», — коментує режисерка і менеджерка проекту Анна Корж.

«Серія відеороликів про дружбу — це спроба допомогти дітям, розділених війною, навчитися чути один одного, розуміти один одного, співпрацювати, дружити і любити», —  розповідає лідерка «Нового Донбасу» Лариса Артюгіна.

Коментарі