Сценарій ігрового повнометражного фільму
жанрові ознаки - комедія

Панорама зимового передріздвяного Львова. Видно дахи старовинних будинків та церков. Сяють гірлянди, мерехтять вогні, милують око ялинки, Різдвяні вертепи та торгівельні ятки. З усіх установ лунають Різдвяні пісні у виконанні українських зірок. Камера опускається і заїжджає до однієї з численних львівських кав'ярень.
Коментарі
Дякую за увагу, Олександре! За початковим задумом головним героєм мав бути Борис Джонсон і усі події мали бути пов'язані з його веселими пригодами серед гуцулів. Але, дійсно, під час роботи ідея переросла сама себе і вийшла на зовсім інший - міжнародно-шпигунсько-дете
ктивний - рівень, від чого образ головного героя дещо знівелювався. Але це дає простір режисерському задуму: можна повернути у фінансово дешевий бік - пригоди серед гуцулів, або у більш дорогий та масштабний - з московськими кілерами.
Прочитав. Не зовсім зрозуміло хто головний герой









Здрастуй_Боря_сценарій.doc
Вітаю вас
Якщо образ головного героя знівелювався - це серйозна проблема. Його потрібно знайти. Борис Джонсон не може бути героєм у вашому сценарії, він пливе, як «колода за течією» і нічого не вирішує, а вирішують хлопці, які навколо нього. Хлопець на колясці, мабуть , теж, ні, він багатий, є все що хочеш, виліковується в кінці - не буде в глядача прояву емпатії.
От хлопець, що тікає , потім передумує і йде в ЗСУ - найкращий варіант. Може треба показати його особисту драму ( чому він тікає? ), з ним , припустимо, хтось несправедливо поступив і тому він вирішив покинути країну. А дівчина, яку він зустрів може бути тригером до його змін, але це словами не покажеш - треба якась дія. Зміна його світогляду буде виглядати цікаво.
Зважаючи на перший ваш драфт і десь 35% готовності, навряд чи режисер буде щось «допилювати», це ще ваша робота.
Також я б радив вам діалоги скоротити в два а то і три рази. Персонажі часто повторюють одне і теж саме, але іншими словами.
І ще дуже, на мій погляд важливе, - віддайте російським покидькам їх «язик», ми всі його розуміємо. Бо дуже незвично і дивно, коли вони розмовляють на мові.
Написав Олександр Лущик, 14:44 14.06.2026