втілене

  • «Кров’янка»

    Короткометражний ігровий фільм режисера й сценариста Аркадія Непиталюка «Кров’янка» (2016) за однойменним сценарієм…

  • «Сказ»

    Короткометражний ігровий фільм режисерки й сценаристки Марисі Нікітюк та співсценариста Дмитра Сухолиткого-Собчука «Сказ» (2016) за однойменним сценарієм…

  • «Перед виборами»

    Короткометражний ігровий фільм режисера Володимира Адамчо «Перед виборами» (2016) за однойменним сценарієм Олександра Геревича…


Cценарій ігрового короткометраєжного фільму зі сценарного альманаху «МАЙДАН. ІСТОРІЇ»



Коментарі



Евгеніє, Ваше "кожен розуміє по своєму" це, звичайно, не переконливий аргумент, і я сподіваюся - ніяк не відмова від продовження вдосканалювати свій сценарій... А він, як на мене вартий того, щоби тему поглибити, бо знову, як і в період помаранчевої революції політичне прозріння для багатьох не настало - воно у протистоянні навіть серед близьких людей,- дуже уже вкорінений отой вплив стереотипів...

Це побажання стосується не лише до Вашого сценарію, а й до інших авторів. Події, як бачимо, стрімко міняються а відтак пильне око митця завжди у гущі подій віднайде щось свіженьке, що доповнить якоюсь виразнішою деталлю своїх героїв.

Загалом, добре було би провести конкурс сценаріїв, щоби відібрати краще для альманаху. Документальна хроніка є, її вистачить - а ось ігрове кіно із просвітницькою місією потребує таки дещо іншого вдумливого підходу.

Написав Федір Янько, 12:18 24.02.2014

Про що прагнула, про те і оповіла, цілком свідомо. Кожний розуміє по своєму :)
Дякую за коментар!

Написав Євгенія Петрученко , 19:28 18.01.2014

Як то кажуть - "бачили очі що брали, тепер їжте, хоч повилазьте"...

З іншої сторони якось пригадався дядя Міша Задорнов зі своєю байкою про злуку кобеля та суки хазяйвами-прибічниками різних кольорів-таборів-ідей в недалекому ще 2004 та отією фразою "увєлі кобєля"...

Так що легковажність героїні доволі таки цікавий розріз нині відбуваючогося препарує. Адже сама собою напрошується інтерпрітація тексту якась на кшталт цієї: доки мотивотворчим підґрунттям до чинення змін буде каприз (наразі дівочий, але не обов'язково), доти й триватиме топтання на одному місці й виспівування пісень які закінчаться виспівуванням пісень та топтанням на одному місці, ну й далі читається як заклик змінити чи то мотивацію, а чи то мотивованих...

Й звідси цікаво було б у авторки поспитатися - Євгенія, а чи це свідомий посил, а чи то випадковість й ви про щось зовсім інше прагнули оповісти?

Написав Геннадій Коваль, 15:34 18.01.2014