втілене

  • «Кров’янка»

    Короткометражний ігровий фільм режисера й сценариста Аркадія Непиталюка «Кров’янка» (2016) за однойменним сценарієм…

  • «Сказ»

    Короткометражний ігровий фільм режисерки й сценаристки Марисі Нікітюк та співсценариста Дмитра Сухолиткого-Собчука «Сказ» (2016) за однойменним сценарієм…

  • «Перед виборами»

    Короткометражний ігровий фільм режисера Володимира Адамчо «Перед виборами» (2016) за однойменним сценарієм Олександра Геревича…

ПРО СИЛЬНИХ ТА МУЖНІХ

31.05.2013


Сценарій ігрового короткометражного фільму


Коментаріможе дуже добре виглядати візуально - завод, море, гори, коні, винні підвали... але був розчарований, бо ж після прочитання усіх, на даний момент опублікованих на СМ, ваших текстів - надіявся, що це щось більше та змістовніше, але так само "дивне" )

... до речі, можливо вам здасться доречним, з ваших замальовок можна було б зробити одне кіно -- якусь таку арабеску про людську фантазію: беремо родину - про їхнє реальне життя розповідаємо геть мало (не робимо їх нещасними та розплющеними цією реальністю), так, щоб було зрозуміло, що вони - родина - а фантазіям приділяємо увагу. - так батько "розкривається" в "заторах", їхня донька, яка на лихо в лікарні - в "має бути" ... матері (і можливо сестрам) - теж приділяємо по сегменту... чомусь здається, що у вас може вдатися такий досить інтимний жіночий сюрр )

щасти!, і надхнення.!

Написав Дмитро Бондарчук, 22:14 29.11.2013

Дякую, Оксано, що не полишили без уваги:)
Отож буду чекати на нову редакцію кіна про "сильну стать", яку залюбки перечитаю)

Написав Геннадій Коваль, 18:15 25.06.2013

Геннадію, дуже дякую Вам за коментар! Завжди корисно почути думку з іншого ракурсу. Насправді я не мала на меті проілюструвати назву "Про сильних та мужніх" у буквальному сенсі, це скоріш фрагмент життя очима чоловіків, які у загальному понятті є сильною статтю :) З багатьма моментами Ваших зауважень погождуюсь, обов`язково прийму їх до уваги.

Написав Оксана Олійник, 10:42 23.06.2013

Окрім класичної зав'язки-розв'язки, що доволі непогано поєднані та читаються, сприймаються та досить таки легко не те що інтерпритуються, а саме працюють як такі, сценарій цікавий також сценами, що покликані розкрити розвиток сюжету.

Й цікавим тут перш за все виступає ніби експеримент сценариста у розроблені драматургії навиворіт. Тобто - від протилежного. Адже герой не зазнає ніяких перешкод, але навпроти - користується суцільною "шарою". Й з міністрами товаришує (в свої то неповні 25, що чомусь лишається не досить вмотивованим), й ракети будує, й всюди за панібрата виступає, п'є, псує дівчат - як то кажуть "рамантіка" студентського життя.

Й воно може така специфічна драматургійна канва була б виправдана, якби мала своєю метою саме продемонструвати легкість, можливо навіть легковажність, дещо неприродню простоту у якогось явища соціального, духовного, суспільно-політичного чи міжособистістного.
Та в даному випадку чомусь цього не трапляється й створюється враження, що історія таки насправді розповідається "про сильних та мужніх", але з дещо специфічними ідеалами тієї мужності та сили.
Хіба що все це варто читати як певне легке та радісне глузування на задану тему, щось на кшалт - зібралося два любителя "поговоріть" й труть один одному про свої подвиги. Але якось все це не очевидно й напевно слід би було дати глядачеві ще якусь підказку стосовно природи інтеракції між чоловіками.
Ну й якщо це комедія, то напвно слід дещо скоротити та додати динаміки перед розв'язкою.

Написав Геннадій Коваль, 09:24 04.06.2013