втілене

  • «Кров’янка»

    Короткометражний ігровий фільм режисера й сценариста Аркадія Непиталюка «Кров’янка» (2016) за однойменним сценарієм…

  • «Сказ»

    Короткометражний ігровий фільм режисерки й сценаристки Марисі Нікітюк та співсценариста Дмитра Сухолиткого-Собчука «Сказ» (2016) за однойменним сценарієм…

  • «Перед виборами»

    Короткометражний ігровий фільм режисера Володимира Адамчо «Перед виборами» (2016) за однойменним сценарієм Олександра Геревича…


Сценарій ігрового короткометражного фільму


Коментарі



Дякую за коментар)
Не думаю, що варто роздувати короткометражку чи додавати більше драматизму.
Перепона із міліцією та сусідами? "Їх було двоє. Два грабіжника. Думали, що вдома нікого нема." До будинку бабусі вдерлися грабіжники. Нам здається, що вона загинула (і на цьому побудована вся КМ)...
Щодо флешбеку: так, звичайно можна просто написати флешбек, але там не зовсім він. Зрештою, не думаю, що там щось може бути незрозуміло для режисера :)
У реальності, до речі, бабуся загинула не прочитавши лист...

Написав Остап Соколюк, 19:30 04.06.2013

Остапе, гарна фабула, не надумана. Для прикладу, моїй мамі 88 років, вона вправляється із мобільним, але ж, коли їде на всю зиму в сусідню область до доньки, то каже: «Ти ж дивись… Телефон телефоном, а ти - пиши…» Повертаючись до Вашої фабули, мушу однак зазначити, що вона викладена не на повну силу… Хотілося б більше драматизму, побачити онуку бабусі на соціальному тлі більш дорослішою, відчути вагомішу мотивацію, чому саме вона так довго не писала (була заклопотана повсякденними буднями чи купалася в розкоші?) Ця перепона в будь якому випадку матиме по сюжету більшу вагу, ніж та випадкова завуальована пригода з міліцією та сусідами (її, цю перепону, чомусь я не зрозумів) Можливо, Ви намагались провокували, настроювали на трагічний фінал, можливо - не хотіли повторити Маленького грішника Коцюбинського (мама помирає, не дочекавшись сина) Ваш фінал з гуманної точки зору вийшов добрим, а ось у драматизмі - програє. Може, варто щось підібрати нейтральніше, але з нахилом до драматизму – пройшли роки, бабуся зістарілась, вона дочекалась листа, але вже осліпла… І тут приїжджає онука, вони разом читають листа, щось згадують, онука до всього ж, розповідає, щось так-ке - як їй жилося-булося…
Щодо формату. Не варто нехтувати флешбеком. «Скриня споминів» - як літературно, то читається непогано, але ж далі по тексту йде плутаниця, важко одразу збагнути, де дівчинка маленька, а де вже доросліша. В такому випадку, звісно ж, що краще розбивати:
СПОМИН ДІВЧИНИ
КІНЕЦЬ СПОМИНУ
Творчого доробку!

Написав Федір Янько, 13:07 03.06.2013