Сценарій короткометражного (в перспективі повнометражного) фільму
Коментарі
Дійсно, історія лише ескізно намічена, і стане цікавою своїм проростанням, стосунками в трикутниках, (з Сергієм, що було у всіх з ним «до»), з рішучою незнайомкою в кінці, щоб не тільки за В.Висоцьким – «пожалела меня и взяла к себе жить».
Варто навести лад в найменуванні героїв, а то виникає плутанина в дійових особах. То «Чоловік», то «чоловік, який був в минулому епізоді» набуває ім’я «Михайло», а «Жінка» чергується з «Олею» в одній сцені, хоча це ще один і той же персонаж.
На екрані ж бачимо, хто це…
Згодом, в ремарці (описі) знову з’являються «Чоловік», «Жінка» , хоча йдеться все про тих же Михайла й Олю відповідно.
І це при тому, що нова жінка в житті Михайла також означена як «Жінка».
Ота, що в неї «великі сині очі».
Історія якраз до циклу "Сімейні мелодрами". Абсолютно позбавлена якихось вмотивованих переходів, а натомість дуже вдало експлуатує бутуючі в суспільній свідомості, і моралі зокрема - стереотипи. Хепіенд тільки якось не в ту сторону закинуто. От якби ота жінка з "великими синіми очима" виявилася ображеною коханкою Михайла, яку він й забув вже за плином літ, та дружиною Сергія, що всю каверзу з банкрутством й вигадала й вже звідси помстилася не тільки Михайлу, але й Олі, яка в нього Михайла відбила, а потім Оля про це все дізналася, пробачила б Михайлу й вся "в сльозах та губной помаді" просила вибачення, а потім би вони разом дали прочухана й Сергію, якого використали, й Синьоокій, яка все сланувала, а потім ще трійко дітей завели, на отримані за народбження дітей гроші розпочали новий, а головне - успішний бізнес, ото б якраз принагідний до "Сімейних мелодрам " хепіенд був.
Але то таке...
Хоча це дійсно лише ескіз, до завершення якого історія докорінно може змінити як свій жанр, так й закладений в ній пафос. Цікаво було б, якби з цього не мелодрама вийшла, а щось інше.
Написав Геннадій Коваль, 22:23 08.11.2012