втілене
- «Кров’янка»
Короткометражний ігровий фільм режисера й сценариста Аркадія Непиталюка «Кров’янка» (2016) за однойменним сценарієм…
- «Сказ»
Короткометражний ігровий фільм режисерки й сценаристки Марисі Нікітюк та співсценариста Дмитра Сухолиткого-Собчука «Сказ» (2016) за однойменним сценарієм…
- «Перед виборами»
Короткометражний ігровий фільм режисера Володимира Адамчо «Перед виборами» (2016) за однойменним сценарієм Олександра Геревича…
коментарі
Олександр Лущик
Олександр Лущик
Олександр Лущик
Федір Янько
Федір Янько
29.08.2024 23:53
26.03.2024 19:40
14.03.2024 20:07
11.03.2024 14:08
23.07.2023 04:39
Блоґи
- Андрій Грудницький
- Андрій Макар
11:13 31.03.2023
18:03 29.03.2023
Збірка літературних сценаріїв до анімаційного серіалу «Пригоди Котигорошка та його друзів»: «Помста чорта Хмирі», «Лісовик», «Врода і чаклунство», «Солом’яний бичок»
Режисерське бачення циклу фільмів під загальною назвою «Пригоди Котигорошка та його друзів»…
Анімаційний цикл фільмів під загальною назвою «Пригоди Котигорошка та його друзів» має складатися з 13 (тринадцяти) фільмів тривалістю по 13 (тринадцять) хвилин кожний. Кожний із фільмів починає і закінчує одну окремо взяту історію. Всі історії запропоновані в циклі фільмів об’єднуються 5 (п’ятьма) головними героями, які будуть задіяні в кожному фільмі. Це Котигорошко, Вернидуб, Вернигора, Крутивус і їхній вірний супутник – пташка Одуд.
В першому, пілотному, фільмі «Чарівний горох» саме Одуд виконував роль розповідача, і усі пригоди, які випали на долю головних героїв були розказані безпосередньо ним самим з неймовірними перебільшуваннями і хвастощами. Одуд – яскравий комедійний персонаж, який має задавати і підтримувати комедійний тон кожного з фільмів, тому що жанрова сутність серіалу – це комедія ситуацій, що знаходить своє втілення в межах веселої пригодницької казки.
В основі стилістики – повноцінна традиційна анімація , з застосуванням кольорового контуру, і 3D анімації. Творча група має намір удосконалити стилістику запропоновану в пілотній серії «Чарівний горох», створити більш сучасний образний ряд.
Цикл фільмів має яскравий національний характер. Історії і герої фільмів створювалися за мотивами народних українських казок, міфів і фольклору. При створені казкового простору мають широко використовуватися впізнаванні знакові атрибути національного пейзажу, деталі інтер’єрів, костюми, вишивка, національна символіка, то що. В головних героях і персонажах казок має упізнаватися їхня глибинна, тотемно-міфічна основа. Тобто, якщо той чи інший персонаж є замаскованим втіленням якоїсь природної сили, прадавніх страхів, або табу, то це має принципове значення при створені його візуального образу. Важливу сюжетно-узагальнюючу роль у фільмах мають виконувати народні прислів’я та крилаті фрази в яких віддзеркалилась народна мудрість та особливість світосприйняття українців.
Написав Ярослава Руденко-Шведова , 16:07 16.05.2012