втілене

  • «Кров’янка»

    Короткометражний ігровий фільм режисера й сценариста Аркадія Непиталюка «Кров’янка» (2016) за однойменним сценарієм…

  • «Сказ»

    Короткометражний ігровий фільм режисерки й сценаристки Марисі Нікітюк та співсценариста Дмитра Сухолиткого-Собчука «Сказ» (2016) за однойменним сценарієм…

  • «Перед виборами»

    Короткометражний ігровий фільм режисера Володимира Адамчо «Перед виборами» (2016) за однойменним сценарієм Олександра Геревича…

ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ (варіант 2)

26.07.2011


Сценарій ігрового короткометражного фільму для проекту «Україно, goodbye!»

Світлина: mkit.org.ua

Коментарі



Порівняно з першим варіантом, діалоги в належних місцях виваженішими стали, зайвина прибрана, точніші репліки, зокрема, з огляду на «психологію ситуації». Хоча окремі репліки, як на мене, варто б іще піддати корекції, а чи й діалоги скороченню.

Не певен, що потрібно педалювати умовність ситуації – вдягати невдатливого режисера у білий смокінґ з краваткою-метеликом. З іншого ж боку, якщо він себе фільмує, то це перевдягання може бути виправданим. У такому разі, смокінґ має бути добряче завезяний об кору дерева…

З’явилася нова фраза у режисера: - і взагалі, хто ж тоді зніматиме? Це вже зовсім шизою пахне. Та й відповідь рибали не є адекватною ситуації, нема правди проведінки, коли він відповідає: - Той, в кого гарно виходить…

Слушне доповнення, коли Рибалка заспокоює Незнайомця-режисера, що його племінник теж гівно зафільмував. Оця реакція-полегшення: «Точно гівно?» - вона ніби дає шанс на порятунок, мовляв, нехай ситуативно, але не тільки я – гівно, то чому б не жити?

З’явився фінальний монолог повішеного з монітора відеокамери – одверто зайвий, розжовування того, що вже сказано було. Його однозначно я би вилучив.

Написав Володимир Войтенко, 17:44 27.07.2011