втілене

  • «Кров’янка»

    Короткометражний ігровий фільм режисера й сценариста Аркадія Непиталюка «Кров’янка» (2016) за однойменним сценарієм…

  • «Сказ»

    Короткометражний ігровий фільм режисерки й сценаристки Марисі Нікітюк та співсценариста Дмитра Сухолиткого-Собчука «Сказ» (2016) за однойменним сценарієм…

  • «Перед виборами»

    Короткометражний ігровий фільм режисера Володимира Адамчо «Перед виборами» (2016) за однойменним сценарієм Олександра Геревича…

Третій міжнародний драматургічний фестиваль «Тиждень актуальної п’єси» до першого вересня 2012 року приймає тексти українських авторів.

Найкращі (до 20 текстів) буде публічно зачитано в Києві зусиллями київських акторів та режисерів на сценах столичних театрів-партнерів фестивалю.

Фестиваль проходитиме з 3 по 9 листопада 2012 року в режимі фестивалю-школи. Особливу увагу буде присвячено як і попередньо українській актуальній п’єсі, а також освітнім заходам (воркшопам, майстер-класам і т.д.) для драматургів, режисерів та театральних критиків — для кожної категорії буде сформовано окрема освітня програма.

Фестивальна частина традиційно складатиметься з читок п’єс сучасних актуальних текстів українських авторів, німецьких, австрійських та британських (передбачені читки п’єс російських та грузинських драматургів).

Тексти українських авторів отримають можливість бути опублікованими на ТЕАТРЕ в рубриціУкрДрама, надалі, центр «ТЕКСТ» та фестиваль «Тиждень актуальної п’єси» сприятимуть постановці тих українських п’єс, що отримають найбільш живий відгук аудиторії, а також увагу самих режисерів.

Найкращі п’єси до читань на фестивалі обиратиме компетентне незалежне журі.

В межах фестивалю пройде драматургічний семінар лондонського театру Роял Корт, британські та українські режисери поставлять читки п’єс українських та грузинських авторів.

В денний період з 4 по 11 листопада проходитимуть спеціальні школи фестивалю для режисерів, драматургів та театральних критиків (кожна група до 10 чоловік+окрема програма).

Завдання фестивалю стимулювати здорове театральне середовище, де молоді режисери працювали би у тісній співпраці з молодими драматургами. Цикл постановок за результатами фестивалю планується на весну 2013 року.

Традиційно, читки п’єс проходитимуть в театрах-партнерах фестивалю: Молодий театр, ДАХ, зала Гете-Інституту та ін.

УМОВИ УЧАСТІ

1. До конкурсу допускаються авторські неопубліковані і непоставлені драматургічні твори.

2. П’єси можуть брати участь одночасно у кількох і більше конкурсах, а також бути їх лауреатами.

3. Мова п’єс — українська, російська, суржик.

4. Теми для написання п’єс не обмежуються, але перевага надаватиметься саме актуальним, гострим, важливим для сучасної України текстам.

5. Вік авторів та об’єм п’єс не регламентується.

6. П’єси мають надійти на адресу фестивалю: [email protected] до 1 вересня 2012 року.

7. Учасники фестивалю, яких обере оргкомітет та журі будуть оголошені 20 вересня. Ці тексти і читатимуть на фестивалі «Тиждень актуальної п’єси» з 3 по 9 листопада 2012 року.

8. Авторське право на п’єси належить авторам. В межах ознайомлення широкого загалу та популяризації сучасної української драматургії з текстами, п’єси, що будуть прочитанні на фестивалі, буде опубліковано на театральному порталі ТЕАТРЕ в розділі УкрДрама. Автори в праві відмовитися від публікації.

Куратори фестивалю «Тиждень актуальної п’єси»:
Марися Нікітюк — [email protected]
Андрій Май — [email protected]
Наталя Ворожбит — [email protected]

Партнери фестивалю: Гете-Інститут, Британська Рада, Молодий театр, театр «ДАХ», театр «Відкритий погляд», фестиваль «Країна мрій» та ін.

КоментаріЗалишити коментар

Ім'я:

Коментар: