втілене

  • «Кров’янка»

    Короткометражний ігровий фільм режисера й сценариста Аркадія Непиталюка «Кров’янка» (2016) за однойменним сценарієм…

  • «Сказ»

    Короткометражний ігровий фільм режисерки й сценаристки Марисі Нікітюк та співсценариста Дмитра Сухолиткого-Собчука «Сказ» (2016) за однойменним сценарієм…

  • «Перед виборами»

    Короткометражний ігровий фільм режисера Володимира Адамчо «Перед виборами» (2016) за однойменним сценарієм Олександра Геревича…

3 вересня 2016 року компанія “Директорія Кіно” розпочала знімальний період повнометражного ігрового фільму “Коли падають дерева” учасниці Сценарної Майстерні Марисі Нікітюк...

Вже на етапі сценарію фільм викликав зацікавленість широкої професійної спільноти, отримав підтримку Державного агентства України з питань кіно, відзнаку найкращого проекту на пітчингах ОМКФ 2014 року, а також був презентований на Baltic Events, DAB та MAIA Workshops.

У травні цього року “Коли Падають Дерева” став переможцем церемонії 10 сесії ScripTeast Award, що проводилась під час Каннського фестивалю. Консультативна рада так пояснила своє рішення: “Цьогорічна нагорода імені Кшиштофа Кешльовського ScripTeast присуджується сценарію з неймовірним кінематографічним потенціалом. П’янке суцвіття персонажів та наративів, зіткане, аби створити надзвичайний світ – водночас страшний, чарівний, чуттєвий та захопливий, і завжди дуже справжній. Письменницька уява блискуче грає на сторінках сценарію і ми з нетерпінням чекаємо екранного втілення цього авторського бачення”.

Короткий синопсис

Події фільму відбуваються в українській провінції, де розгортається історія 5-літньої бунтівної Вітки, її двоюрідної сестри-підлітка Лариси та її коханого бандита Шрама. В центрі історії доля трьох поколінь, що проживають в жорстких соціальних рамках, і спробах віднайти внутрішню свободу. В один естетичний фон сплітаються народні вірування місцевих жителів, дика природа, розгул криміналу та пострадянська розруха.

Фільм створюється міжнародною командою. Разом з Марисею Нікітюк працює відомий польский оператор-постановник Міхал Енглерт, титулований на фестивалях у Санденсі і Берліні, художник-постановник картини – Влад Дудко, художники по гриму – Тетяна Хорошун і Тетяна Бовт, композитором виступить Микита Моісеев, режисером монтажу – Іван Банніков.

Кастинг провела Алла Самойленко, її досвід дозволив створити унікальний акторський ансамбль. Головні ролі виконують Соня Халаімова, Максим Самчик, Настя Пустовіт, Женя Григор’єв, Аеліта Назаренко, Петро Пастухов, Маша Трепікова, Марія Свіжинська, Вадім Ковальов, Іван Бліндер, Олександр Балабан, Володимир Джура, Сергій Дерев’янко.

Для підготовки молодих акторів до їх дебюту на великому екрані залучено театрального режисера, педагога, керівника акторської студії “Саквояж” Ігоря Колтовського.

Фільм виробляється компанією “Директорія Кіно”, продюсери Ігор Савиченко та Роман Климпуш, з партнерами з Польші Даріушом Яблонським і Ізабелою Войцек з компанії Message FIlm, Катрін Дусар з французської компанії CDP Productions і Дарко Басескі з македонської компанії Фокус Ін.

Міжнародною дистриб’юцією фільму займається Антоніо Саура з іспанської компанії Latido Films.

Зйомки триватимуть до кінця листопада, у Київській, Чернігівській, Житомирській областях та у Гданську, Польша.

Постпродакшн фільму відбуватиметься у Польщі, Франції та Македонії.

Український глядач зможе побачити стрічку вже восени 2017 року.

Офіційна інформація

Коментарі