втілене

  • «Кров’янка»

    Короткометражний ігровий фільм режисера й сценариста Аркадія Непиталюка «Кров’янка» (2016) за однойменним сценарієм…

  • «Сказ»

    Короткометражний ігровий фільм режисерки й сценаристки Марисі Нікітюк та співсценариста Дмитра Сухолиткого-Собчука «Сказ» (2016) за однойменним сценарієм…

  • «Перед виборами»

    Короткометражний ігровий фільм режисера Володимира Адамчо «Перед виборами» (2016) за однойменним сценарієм Олександра Геревича…

23 січня о 22.00 на телеканалі «24» відбудеться прем'єра документального фільму «Аеропорт» , відзнятого об'єднанням українських кінематографістів «Вавилон’13» про українських бійців, які захищали Донецький аеропорт від бойовиків.

 «Фільм знімався наприкінці осені, оператор «Baвилону'13» пробрався в аеропорт і планував до вечора повернутися в тил, але через масовану атаку ворога не зміг вчасно вийти і прожив з кіборгами чотири дні під обстрілами. Цей фільм - ретроспектива того, як відчайдушно і хоробро наші воїни захищали аеропорт», - йдеться в повідомленні прес-служби каналу "24".

 Нагадаємо, у квітні 2014 року канал «1+1» показував цикл документальних фільмів про події Євромайдану «Зима, що нас змінила» виробництва творчого об'єднання документалістів «Вавилон'13» і  каналу «1+1».

 27 листопада 2014 року у Києві відбулася прем'єра повнометражного фільму «Вавилон'13» «Сильніше, ніж зброя», а протягом наступних двох місяців – також у майже 30 містах України.

Від 22 січня 2015 року фільм «Сильніше, ніж зброя» у всеукраїнському кінотеатральному прокаті.

 Нагадаємо, що приз кінофестивалю «Молодість» за внесок в українське кіномистецтво в 2014 році було вручено творчому об'єднанню «Вавилон'13».

 «Телекритика» та власна інформація

Коментарі