втілене

  • «Кров’янка»

    Короткометражний ігровий фільм режисера й сценариста Аркадія Непиталюка «Кров’янка» (2016) за однойменним сценарієм…

  • «Сказ»

    Короткометражний ігровий фільм режисерки й сценаристки Марисі Нікітюк та співсценариста Дмитра Сухолиткого-Собчука «Сказ» (2016) за однойменним сценарієм…

  • «Перед виборами»

    Короткометражний ігровий фільм режисера Володимира Адамчо «Перед виборами» (2016) за однойменним сценарієм Олександра Геревича…

Вночі з 11 на 12 грудня о 01:00 у програмі «Арґумент-Кіно» на телеканалі «1+1» у розмові Володимира Войтенка з учасником Сценарної Майстерні Аркадієм Непиталюком ітиметься одразу про дві його дебютні режисерські роботи – короткометражну «Кров’янку» та повнометражний фільм «Припутні».

«Кров’янка», сюжет якої веде про міжнаціональне непорозуміння в умовах української глибинки, наприкінці жовтня перемогла в Національному конкурсі Київського МКФ “Молодість”. А «Припутні», що мають, попри розгортання драматичних ситуацій, виразний комедійний наголос, розповідають про українців, які шукають себе в межових соціальних умовах і ситуаціях, перебуваючи поміж селом та містом. 

В "Арґументі-Кіно" про фільми Аркадія Непиталюка "Припутні" й "Кров'янка"


Також у програмі подаватиметься аналіз кінотеатральних новинок. Зокрема, це мелодрама «Прихована краса» реж. Дейвіда Френкела, сатирична комедія «Місія: Неадекватна» реж. Ларі Чрлза та науково-фантастичний пригодницький фільм «Бунтар один. Зоряні війни. Історія» реж. Ґарета Едвардза.

Окрім того, у найближчому випуску «Арґументу-Кіно» – телеесеї про Леоніда Бикова, братів Фареллі, Мілу Йовович та про знамениту кіносаґу за романом Марґарет Мітчел «Звіяні вітром» (1939) реж. Віктора Флемінґа.

            **

Аркадій Непиталюк в "Арґументі-Кіно"


Аркадій Непиталюк народився 1967 року в селі Лехнівка, що на Хмельниччині. Після навчання акторській та режисерській майстерності в Київському університеті ім. Івана Карпенка-Карого та стажування в Нідерландах і Німеччині працював режисером на українському телебаченні. 2016 року Аркадієві вдалося зафільмувати одразу два ігрові кінодебюти: «Кров’янка» («Золотий олень» найкращому фільмові Національного конкурсу Київського МКФ «Молодість») – короткометражний і «Припутні» – повнометражний. 

АРҐУМЕНТ-КІНО

Коментарі