втілене

  • «Кров’янка»

    Короткометражний ігровий фільм режисера й сценариста Аркадія Непиталюка «Кров’янка» (2016) за однойменним сценарієм…

  • «Сказ»

    Короткометражний ігровий фільм режисерки й сценаристки Марисі Нікітюк та співсценариста Дмитра Сухолиткого-Собчука «Сказ» (2016) за однойменним сценарієм…

  • «Перед виборами»

    Короткометражний ігровий фільм режисера Володимира Адамчо «Перед виборами» (2016) за однойменним сценарієм Олександра Геревича…

Вночі з 27 на 28 листопада о 01:45 у програмі «Арґумент-Кіно» на телеканалі «1+1» у розмові з талановитою молодою українською сценаристкою й режисеркою Марисею Нікітюк ітиметься про її літературну й кінотворчість, зокрема, про роботу над дебютним ігровим повнометражним фільмом «Коли падають дерева», що побачить світ 2017 року.

Також подаватиметься аналіз кінотеатральних прокатних новинок. Зокрема, мова про романтичний трилер з Бредом Пітом «Шпигуни-союзники» (реж. Роберт Земекіс),  фантастичний ретротрилер «Планетаріум» (реж. Ребека Злотовскі) з Наталі Портмен, Луї Ґарелем та донькою Джоні Депа Лілі-Роуз Мелоді.  

В "Арґументі-Кіно" телеесей про Альфонсо Куарона

В "Арґументі-Кіно" про фільм "Коли падають дерева"

Окрім того, у найближчому випуску «Арґументу-Кіно» – телеесеї про американську режисерку Кетрін Біґело та мексиканського режисера Альфонсо Куарона.

А в рубриці «Серіальний кіноефект», присвяченій знаковим телесеріалам, що наділені безсумнівними кінематографічними чеснотами,  йтиметься про серіал “Фарґо”, який постав на основі однойменного фільму братів Коенів 1996 року.

**

Марися Нікітюк в "Арґументі-Кіно" 

Марися Нікітюк народилася 1986 року. Закінчила Київський університет Шевченка та Університет Карпенка-Карого. 2016 року здобула міжнародну нагороду ім. Кшиштофа Кесльовського за сценарій до фільму “Коли падають дерева” й випустила книжку прози «Безодня». За її сценаріями поставлено низку короткометражних стрічок, які були відзначені на міжнародних кінофестивалях. Як режисерка зняла три короткометражні фільми: “В деревах”, “Мандрагора” та “Сказ”. Нині завершує свій режисерський повнометражний дебют «Коли падають дерева».

АРҐУМЕНТ-КІНО

Коментарі