втілене

  • «Кров’янка»

    Короткометражний ігровий фільм режисера й сценариста Аркадія Непиталюка «Кров’янка» (2016) за однойменним сценарієм…

  • «Сказ»

    Короткометражний ігровий фільм режисерки й сценаристки Марисі Нікітюк та співсценариста Дмитра Сухолиткого-Собчука «Сказ» (2016) за однойменним сценарієм…

  • «Перед виборами»

    Короткометражний ігровий фільм режисера Володимира Адамчо «Перед виборами» (2016) за однойменним сценарієм Олександра Геревича…

Організація Claims Conference (Комісія з єврейських матеріальних позовів до Німеччини) оголосила про проведення міжнародного конкурсу «Короткий фільм, велика тема: Конкурс сценаріїв фільмів на тематику Голокосту».

Переможець отримає $ 40 тисяч на виробництво короткометражного фільму тривалістю 20 хвилин.

Заявки на участь у конкурсі прийматимуться до 15 березня 2015 року. Відбір сценаріїв вестиме спеціальне журі й група експертів з Голокосту.

Подати заявку можуть учасники з усіх країн світу – студенти вишів з напрямку «режисура» й випускники режисерських програм, які успішно завершили навчання не раніше 1 січня 2012 року.

Інформація про конкурс «Короткий фільм, велика тема: Конкурс сценаріїв фільмів на тематику Голокосту», умови й правила його проведення, а також бланк заявки на участь можна найти на сайті конкурсу.

Коментарі