втілене

  • «Кров’янка»

    Короткометражний ігровий фільм режисера й сценариста Аркадія Непиталюка «Кров’янка» (2016) за однойменним сценарієм…

  • «Сказ»

    Короткометражний ігровий фільм режисерки й сценаристки Марисі Нікітюк та співсценариста Дмитра Сухолиткого-Собчука «Сказ» (2016) за однойменним сценарієм…

  • «Перед виборами»

    Короткометражний ігровий фільм режисера Володимира Адамчо «Перед виборами» (2016) за однойменним сценарієм Олександра Геревича…

Кабінет Міністрів оприлюднив свою постанову від 10 листопада, якою установив, що Державне агентство з питань кіна є центральним органом виконавчої влади, діяльність якого спрямовується й координується Кабінетом міністрів.

Документ розміщено на Урядовому порталі, повідомляє Укрінформ.

«Установити, що Державне агентство з питань кіна є центральним органом виконавчої влади, діяльність якого спрямовується й координується Кабінетом Міністрів України», – йдеться в постанові.

КМУ доручив Міністерству культури та інформаційної політики підготувати та внести уряду протягом місяця в установленому порядку пропозиції щодо внесення до актів законодавства змін, які випливають із цієї постанови.

Документ набуває чинности з дня її опублікування.

11 листопада Олександр Ткаченко написав заяву про відставку з посади міністра культури та інформаційної політики. Він пояснив, що причинами стали недофінансування в сфері культури, а також те, що рішення Кабміну щодо Держкіно приймалось без погодження з МКІПом.

Коментарі