втілене

  • «Кров’янка»

    Короткометражний ігровий фільм режисера й сценариста Аркадія Непиталюка «Кров’янка» (2016) за однойменним сценарієм…

  • «Сказ»

    Короткометражний ігровий фільм режисерки й сценаристки Марисі Нікітюк та співсценариста Дмитра Сухолиткого-Собчука «Сказ» (2016) за однойменним сценарієм…

  • «Перед виборами»

    Короткометражний ігровий фільм режисера Володимира Адамчо «Перед виборами» (2016) за однойменним сценарієм Олександра Геревича…

Дебютну ігрову повнометражну картину режисера Дмитра Сухолиткого-Собчука, що створюється за підтримки Держкіна, знімали в Карпатах та на Буковині з жовтня 2020 року до лютого 2021 року.

Унікальні локації були знайдені в понад десяти населених пунктах Чернівецької та Івано-Франківської областей.

Кастинґ на виконавців головних та епізодичних ролей тривав більше двох років. Ролі у фільмі виконали Олександр Яцентюк, Соломія Кирилова, Станіслав Потяк, Мирослав Маковійчук, Олена Хохлаткіна, Іван Шаран, Олександр Ярема, Римма Зюбіна, Андрій Кирильчук, Петро Чичук, Галина Свята, Георгій Поволоцький, Олексій Лейбюк та Зіновій Симчич. Окрім професійних акторів до фільмування масових сцен залучили й місцеве населення.

Оператор-постановник стрічки – Микита Кузьменко, випускник Global Cinematography Institute в Лос-Анджелесі, відомий операторською роботою над документальним фільмом «Жива ватра» й великою кількістю музичних відеокліпів для українських та світових виконавців, серед яких Джамала, Монатік, Onuka, Katy Perry та Cardi B.

Про завершення знімального періоду кінострічки режисер-постановник Дмитро Сухолиткий-Собчук: «Пройдено найважливіший етап у створенні фільму, колективний творчий процес, у якому ми полювали на «чудо». Дякую всій знімальній групі та всьому акторському складові».

Продюсерка проєкту Олександра Костіна зазначила: «Підготування й знімання фільму в умовах двох жорстких локдаунів та аномальних природних явищ, коли в жовтні випадає сніг, а в січні його навпаки неможливо знайти, стали випробуванням, яке завдяки чудовій професійній команді та надійним партнерам нам удалося з успіхом пройти. Попереду постпродакшн у Франції та Польщі, й ми із захопленням розпочинаємо новий етап життя проєкту».

«Памфір» – історія про хорошого сім’янина, якому доля дає випробування, і  він звертає з чесного шляху заради родини.

2019 року «Памфір» переміг в 11 конкурсі Держкіна (ігрові повнометражні авторські фільми спільного виробництва), отримав підтримку Польського кіноінституту (PISF), швейцарського фонду Visions Sud Est , одного з найвідоміших фондів у Європі, які фінансують експериментальне кіно – Hubert Bals Fund, а також французького національного кіноцентру – CNC Aide aux cínemas du monde.

«Памфір» створюється в копродукції України, Франції, Польщі та Чилі. Виробництво фільму здійснює компанія BOSONFILM спільно з Les Films D’Ici, MADANTS, Quijote та в партнерстві з Mainstream pictures. Продюсери проєкту – Олександра Костіна, Євгенія Яцута, Лора Бріан, Клаудія Смея, Богна Шевчик та Жанкарло Насі.

Девелопмент проєкту здійснювався за підтримки Українського культурного фонду. Над сценарієм режисер працював у резиденції Каннського міжнародного кінофестивалю Cinéfondation Residence. Також проєкт розроблявся у двох найвпливовіших сценарних майстернях – TorinoFilmLab (Script&Pitch) та Midpoint Intensive.

Реліз фільму запланований на 2022 рік.

Офіційна фейсбук-сторінка фільму «Памфір» 

Офіційна сторінка компанії BOSONFILM

Коментарі