втілене

  • «Кров’янка»

    Короткометражний ігровий фільм режисера й сценариста Аркадія Непиталюка «Кров’янка» (2016) за однойменним сценарієм…

  • «Сказ»

    Короткометражний ігровий фільм режисерки й сценаристки Марисі Нікітюк та співсценариста Дмитра Сухолиткого-Собчука «Сказ» (2016) за однойменним сценарієм…

  • «Перед виборами»

    Короткометражний ігровий фільм режисера Володимира Адамчо «Перед виборами» (2016) за однойменним сценарієм Олександра Геревича…

Режисерка Єлізавета Сміт та продюсерка Олександра Костіна з проєктом повнометражного фільму «Вакуум» були відібрані до участі в одинадцятій сесії програми New Horizons Studio+ , яка відбуваться онлайн з 24 до 27 липня 2020 року.

Участь у цій програмі дозволить  розробити якісну міжнародну стратегію для успішного фестивального та комерційного релізу фільму.

Студія New Horizons +, організована Асоціацією New Horizons та Creative Europe Desk Polska орієнтована на режисерів та продюсерів, які розробляють свій перший чи другий повнометражний фільм. Навчальні блоки складатимуться із вокршопів та лекцій що стосуються різних аспектів просування й розвитку проєктів.

Цього року організатори обрали 10 режисерських дуетів – 5 проєктів із Польщі та ще 5 з Естонії, Іспанії, Румунії, України та Сербії.

Єлізавета Сміт та Олександра Костіна візьмуть участь у воркшопах, мета яких розробити стратегії просування обраних проєктів на міжнародному ринку. Їхніми консультантами стануть визнані лідери кіноіндустрії: David Pope (Сценарист та сценарний консультант, що працював над видатними проєктами з усього світу, викладач Лондонської кіноакадемії); Alya Belgaroui-Degalet (представник продюсерського воркшопу EAVE та спеціаліст з маркетинґу проєктів міжнародного сейлзаґента Wild Bunch). В її доробку зокрема робота з такими фільмами-призерами Каннського кінофестивалю: «Життя Адель», «Певно це рай», «Капернаум» та стрічка «Grave» , яка отримала нагороду фіпресі Каннського кінофестивалю.

А також  Michael Arnon, представник німецької компанії WOLF Consultants, що спеціалізується на розробці PR та маркетингових стратегій для міжнародних релізів. У доробці компанії понад 100 успішних кейсів фільмів, прем‘єри яких відбулись на всіх головних кінофестивалях світу.  

Hédi Zardi керівний партнер успішного французського сейлзагента Luxbox та Nguyet Nguyenová, що представляє міжнародну медіякомпанію з просування фільмів на діджиталплатформах Gruvi, яке має офіси й представництва по всьому світові. До бази клієнтів компанії входять HBO, Disney, Viasat, Odeon, а одним із останніх кейсів компанії, реліз «Паразитів» в шести країнах Європи.

«Вакуум» розповідає про молоду жінку-археолога, яка дізнається, що її рідний батько, якого вона не бачила 20 років, пропав безвісти. Вона повертається до міста, де виросла, з чітким планом якомога швидше продати квартиру, але минуле і теперішнє неочікувано змінює її плани.

Раніше проєкт фільму був відібраний та взяв участь у двох впливових міжнародних програмах з розвитку сценаріїв TorinoFilmLab (Extended) 2019 і Midpoint Feature Launch 2020 та отримав підтримку благодійного фонду Open Ukraine. А нещодавно проєкт стрічки отримав нагороду Connecting Cottbus Award від MIDPOINT Feature Launch 2020 на індустрійній платформі Eastern Promises Міжнародного кінофестивалю в Карлових Варах.

Для режисерки проєкту Єлізавети Сміт «Вакуум» – повнометражний ігровий дебют. Прем’єра її попереднього документального фільму “Школа № 3” відбулась на Берлінале в 2017 році, де фільм був нагороджений Гран Прі програми Generation 14+. Єлізавета Сміт учасник програми Berlinale Talents 2018, член Української та Європейської кіноакадемій.

Коментарі