втілене

  • «Кров’янка»

    Короткометражний ігровий фільм режисера й сценариста Аркадія Непиталюка «Кров’янка» (2016) за однойменним сценарієм…

  • «Сказ»

    Короткометражний ігровий фільм режисерки й сценаристки Марисі Нікітюк та співсценариста Дмитра Сухолиткого-Собчука «Сказ» (2016) за однойменним сценарієм…

  • «Перед виборами»

    Короткометражний ігровий фільм режисера Володимира Адамчо «Перед виборами» (2016) за однойменним сценарієм Олександра Геревича…

Переможців називатимуть у прямому ефірі на церемонії в форматі онлайн-шоу.

Церемонія нагородження переможців Кінопремії “Золота Дзиґа” відбудеться 3 травня. Захід, який раніше планувався на 28 квітня, перенесено через можливе продовження терміну карантину та зміну формату – цього року церемонія вперше пройде в режимі онлайн-шоу з прямою трансляцією. Тож для церемонії, яку тисячі глядачів зможуть переглянути онлайн, був вибраний більш зручний час - вечір вихідного дня.

“Цього року церемонія вручення Кінопремії “Золота Дзиґа” буде максимально відкритою і доступною для кожного глядача, для кожного кіномана. Дізнаватись, хто цього року став найкращим в українському кіно, вся країна буде в онлайн-режимі. Ми готуємо насичену інтерактивну програму і переконані, що стежити за перебігом церемонії вручення “українського Оскару” будуть усі, кому небайдужий український кінематограф. Стати частиною цього дійства зможе кожен - на щастя, онлайн-можливості сьогодні це нам дозволяють”, - говорить виконавча директорка Української кіноакадемії Анна Мачух.

Подробиці онлайн-церемонії Четвертої Національної кінопремії “Золота Дзиґа” буде повідомлено пізніше.

Нагадаємо, номінанти Четвертої Національної кінопремії “Золота Дзиґа” стали відомі в кінці березня. Також наразі триває голосування за переможця в категорії “Вибір глядача”.

Коментарі