втілене

  • «Кров’янка»

    Короткометражний ігровий фільм режисера й сценариста Аркадія Непиталюка «Кров’янка» (2016) за однойменним сценарієм…

  • «Сказ»

    Короткометражний ігровий фільм режисерки й сценаристки Марисі Нікітюк та співсценариста Дмитра Сухолиткого-Собчука «Сказ» (2016) за однойменним сценарієм…

  • «Перед виборами»

    Короткометражний ігровий фільм режисера Володимира Адамчо «Перед виборами» (2016) за однойменним сценарієм Олександра Геревича…

22 лютого компанія-виробник фільму «Я, Ти, Він, Вона» перерахувала на рахунок Держкіна 11 673 939 гривень – виплату частки доходу за грудень і січень від комерційного використання прав на фільм згідно з умовами Ліцензійної угоди і Акту розподілу майнових прав.

На зараз це рекордна сума, яку Держкіно отримало від кінотеатрального прокату фільму, створеного за його підтримки.

Романтична комедія «Я, Ти, Він, Вона» стала абсолютним рекордсменом за зборами серед українських фільмів, зібравши в прокаті більше 71 мільйона гривень. На сьогодні, фільм у кінотеатрах країни подивилося майже 800 тисяч глядачів. У деяких кінотеатрах прокат ще триває. Це абсолютний рекорд серед українських фільмів, знятих в Україні за всі роки Незалежності, який доводить потужний потенціал українського кіно і його здатність конкурувати з голлівудськими блокбастерами на власному ринку. Так, за даними порталу Boxofficemojo.com, касові збори фільму «Я, Ти, Він, Вона» перевищують збори таких фільмів як «Дедпул 2», «Чорна пантера», «Світ Юрського періоду 2», «Богемна рапсодія» та «Місія нездійсненна: Фолаут».

Фільм «Я, Ти, Він, Вона» вийшов у прокат 27 грудня 2018-го року. Це десята стрічка в творчому доробку студії «Квартал 95», проект якої став переможцем 10 конкурсного відбору Держкіно і отримав державну підтримку розміром 17 620 796 грн.

Фінансування виробництва стрічки здійснювалося в співвідношенні 51% за рахунок ТОВ «Кіноквартал» і 49% за рахунок коштів державної фінансової підтримки. Відповідно до цього співвідношення розподіляються і доходи, тобто всі кошти, отримані від прокату або демонстрації фільму.

Нагадаємо, що 17-го грудня 2018-го року творці фільму «Скажене Весілля» повернули Державному агентству України з питань кіно усі гроші, виділені на виробництво фільму, разом із додатковим 16%-им прибутком.

Держкіно

Коментарі