втілене

  • «Кров’янка»

    Короткометражний ігровий фільм режисера й сценариста Аркадія Непиталюка «Кров’янка» (2016) за однойменним сценарієм…

  • «Сказ»

    Короткометражний ігровий фільм режисерки й сценаристки Марисі Нікітюк та співсценариста Дмитра Сухолиткого-Собчука «Сказ» (2016) за однойменним сценарієм…

  • «Перед виборами»

    Короткометражний ігровий фільм режисера Володимира Адамчо «Перед виборами» (2016) за однойменним сценарієм Олександра Геревича…

Триває щорічний конкурс сценаріїв "СВОЄ КІНО – 3". Переможці отримають авторську винагороду у розмірі10 000 гривень, а головне – можливість екранізації свого сценарію.

Традиційно Проект «Дивись українське» шукає сценарії до короткометражних, мотивувальних фільмів, де головним героєм є ініціативна й відповідальна людина, яка своїми діями робить зміни, наближає краще майбутнє, надихає інших.

Взяти участь у конкурсі можуть всі охочі, незалежно від фаху та досвіду. Важливий критерій – цікава життєствердна кінематографічна ідея та відповідність Регламенту конкурсу.

Історія, подана у сценарії, має бути зрозумілою та цікавою для широкої глядацької авдиторії, драматургійно завершеною, життєствердною, повинна мотивувати до дії й надихати.

Увага, головний критерій!

На конкурс приймаються сценарії до короткометражних ігрових фільмів тривалістю близько трьох хвилин.  Такі вимоги  обумовлені форматом Проекту «Дивись українське!», оскільки екранізовані фільми за результатами конкурсів «СВОЄ КІНО», заплановані до демонстрації у блоці трейлерів перед основним фільмом сеансу.

Теми конкурсу:

№ 1 «Майбутнє творять люди»
№ 2 «Моє місто»

Дедлайн подачі конкурсних робіт – 25 лютого 2019 року (включно).

Умови участі та детальна інформація про конкурс на сайті www.kinoua.org

Інформаційна довідка про Проект «Дивись українське!»

Конкурс «СВОЄ КІНО» був ініційований та реалізований 2016 року в рамках комплексного Проекту «Дивись українське!». За два роки поспіль успішно проведено всеукраїнські конкурси сценаріїв «СВОЄ КІНО» та «СВОЄ КІНО – 2». Конкурс мав велику зацікавленість серед авторів (близько 500 поданих робіт щорічно). Проект «Дивись українське!» активно підтримується експертами кінематографічної галузі та державними установами.

У грудні 2017 року в кінотеатрах розпочався перший етап демонстрації готових фільмів добірки Проекту у форматі 3-хвилинної редакції перед основним фільмовим сеансом. Завдяки активній співпраці з кінотеатральними мережами, перші 10 фільмів Проекту переглянуло близько 1 000 000 глядачів. На разі триває другий етап демонстрації фільмів добірки в українських кінотеатрах. Окрім того, Проектом реалізується окрема програма фестивальної дистриб’юції.  Станом на січень 2019 року фільми Проекту вже отримали 17 фестивальних нагород та відзнак.

Ініціаторами та розробниками Проекту є компанія «ВАВІЛОН» та Асоціація «Сприяння розвитку кінематографа в Україні – Дивись українське!».

Проект реалізується за підтримки Державного агентства України з питань кіно.

Офіційна інформація

КоментаріДрузі, давайте порадіємо, що конкурс є, конкурс продовжується!
Не так просто викласти у такій малій формі велике...Але ж це цікаво, це захоплює - надихайтесь, пишіть!

З Різдвом і гарного Нового року!

Написав Федір Янько, 03:47 07.01.2019