втілене

  • «Кров’янка»

    Короткометражний ігровий фільм режисера й сценариста Аркадія Непиталюка «Кров’янка» (2016) за однойменним сценарієм…

  • «Сказ»

    Короткометражний ігровий фільм режисерки й сценаристки Марисі Нікітюк та співсценариста Дмитра Сухолиткого-Собчука «Сказ» (2016) за однойменним сценарієм…

  • «Перед виборами»

    Короткометражний ігровий фільм режисера Володимира Адамчо «Перед виборами» (2016) за однойменним сценарієм Олександра Геревича…

В Одесі у рамках Літнього кіноринку ОМКФ відбулася прем’єра першого офіційного трейлера повнометражної української комедії «Скажене весілля», що створюється за підтримки Держкіно.

У широкий прокат стрічка Влада Дикого вийде  4-го жовтня.

Влаштувати весілля улюбленої доньки Каті не просто на найвищому, а на європейському рівні — справа честі для директора районного краєзнавчого музею Василя Середюка. Адже його майбутній зять Франсуа — не лише кардіохірург, а справжній європеєць. А ще —  омріяна можливість увійти в історію району та раз і назавжди поставити на місце надокучливого сусіда. Але коли виявляється, що наречений —  афрофранцуз, Василь готовий піти на все, аби зірвати це весілля. Чим закінчиться скажена битва батька з власними стереотипами?

До акторського складу стрічки приєдналися актор Олексій Супрун (Петро Бампер) та переможці «Ліги Сміху» — дует «Загорецька Людмила Степанівна» Віктор Розовий та Святослав Антипов.Переглянути трейлер можна на ютуб-каналі Держкіно: https://www.youtube.com/watch?v=CuqvWzeU9sY&feature=youtu.be

Скажений продюсер Юрій Горбунов та музичний продюсер стрічки Олексій Потапенко (Потап) особисто презентували трейлер у рамках Скаженої вечірки, що відбулась з нагоди прем’єри в Одесі. Крім презентації, гостей чекали шалені коктейлі від партнера проекту ТМ “Малинівка” та дикі веселощі від хедлайнера вечірки гурту MOZGI. Першими глядачами стали представники кіноіндустрії, відомі медіа-персони, селебріті та партнери фільму.

«Юрій Горбунов, як істинний продюсер, зробив найважливішу річ – зібрав надзвичайну команду. Спочатку він був одним з головних факторів того, що ми зацікавилися проектом. Але коли ми з Іриною Горовою прочитали сценарій Миколи Куцика та Олексія Приходька, загорілися ідеєю «Скаженого весілля» по-справжньому. Це якісний український продукт, на продовження якого глядачі з нетерпінням будуть чекати після перегляду, —  прокоментував Олексій Потапенко (Потап). —  Ми вже написали перший саундтрек «Промінь», в якому прозвучали суперартисти «Время и Стекло», MOZGI і Michelle Andrade. І зараз працюємо над другим «скаженим» треком».

«Я вперше презентую трейлер фільму в якості продюсера, зізнаюсь, що перед прямими ефірами я хвилююся значно менше. Але ми все зробили для того, щоб «Скажене Весілля» стало найкращою комедією року. За сценарієм, режисурою, фішками, які ми придумали, акторською грою та зірками, які до нас приєдналися, —  це класне, скажене, сучасне кіно! Дещо ви можете побачити прямо зараз, але найцікавіше —  вже в кінотеатрах з 4 жовтня», — прокоментував Юрій Горбунов.

Нагадаємо, головні ролі у стрічці виконали Назар Задніпровський (Василь Середюк, батько нареченої), французький актор Джиммі Воха-Воха (Франсуа, наречений), Поліна Василина (Катя, наречена), Леся Самаєва (Галина, дружина Василя), Олександр Кобзар (Тарас, сусід Василя), Віра Кобзар (Оксана, дружина сусіда), Інна Приходько (Ольга, донька сусіда), Арам Арзуманян (Ашот, зять сусіда) та інші.

У проекті також взяли участь зірки шоу-бізнесу: Потап та MONATIK, які зіграли священика Євлампія та диякона Пилипона, скажений продюсер Юрій Горбунов  у ролі тамади Назара Запухляка, Олег Винник, для якого зйомки в стрічці стали дебютом в українському кіно, Олексій Супрун (Петро Бампер), Анастасія Оруджова (Соломія Штольц) та дует «Загорецька Людмила Степанівна» —  Віктор Розовий та Святослав Антипов.

Хітові саундтреки ексклюзивно для проекту створює музичний продюсер фільму Олексій Потапенко (Потап). А перший офіційний саундтрек комедії — пісню «Промінь» — виконали разом MOZGI, Michelle Andrade та «Время и Стекло». Продюсерський центр Потапа та Ірини Горової  MOZGI Entertainment також став співродюсером фільму.

Після широкого кінотеатрального прокату телевізійна прем’єра комедії «Скажене весілля» відбудеться в ефірі телеканалу 1+1.

Держкіно

Коментарі