втілене

  • «Кров’янка»

    Короткометражний ігровий фільм режисера й сценариста Аркадія Непиталюка «Кров’янка» (2016) за однойменним сценарієм…

  • «Сказ»

    Короткометражний ігровий фільм режисерки й сценаристки Марисі Нікітюк та співсценариста Дмитра Сухолиткого-Собчука «Сказ» (2016) за однойменним сценарієм…

  • «Перед виборами»

    Короткометражний ігровий фільм режисера Володимира Адамчо «Перед виборами» (2016) за однойменним сценарієм Олександра Геревича…

Створена за підтримки Держкіно України стрічка Романа Бондарчука «Вулкан» отримала Ґран-прі фестивалю.

Про це повідомлено на офіційному сайті Golden Apricot Yerevan International Film Festival.

Цьогорічний Єреванський кінофестиваль тривав з 8 по 14 липня. Журі фестивалю очолив двічі оскароносний іранський режисер Асґар Фархаді.

Голова Держкіно Пилип Іллєнко привітав команду фільму і наголосив: «Це перша міжнародна нагорода «Вулкану», яка, я впевнений, покладе для нього добрий початок фестивальних перемог».

Після гучної прем’єри у Карлових Варах про український фільм вийшли позитивні рецензії на сторінках впливових у світі видань про кіно: журналі Screen Daily, «The Hollywood Reporter» та ін.


Картина «Вулкан» створювалася спільно Україною, Німеччиною та Монако. З українського боку виробництво фільму здійснила кінокомпанія «Тато Фільм» (продюсерка Олена Єршова) і ГО «Південь» (продюсерка Дар'я Аверченко) за підтримки Держкіно.

Стрічка також була представлена у позаконкурсній програмі Мюнхенського МКФ.

Українська прем’єра «Вулкану» відбулася 18-го липня у рамках 9-го Одеського міжнародного кінофестивалю.

Держкіно

Коментарі