втілене

  • «Кров’янка»

    Короткометражний ігровий фільм режисера й сценариста Аркадія Непиталюка «Кров’янка» (2016) за однойменним сценарієм…

  • «Сказ»

    Короткометражний ігровий фільм режисерки й сценаристки Марисі Нікітюк та співсценариста Дмитра Сухолиткого-Собчука «Сказ» (2016) за однойменним сценарієм…

  • «Перед виборами»

    Короткометражний ігровий фільм режисера Володимира Адамчо «Перед виборами» (2016) за однойменним сценарієм Олександра Геревича…

На "Спільнокошті" триває збір 400 тисяч гривень, потрібних для роботи над документально-пригодницьким фільмом "Людина з табуретом" Леоніда Кантера, який 4 червня добровільно пішов із життя. 

Стрічка  покаже “табуретну” мандрівку до Тихого океану, гру та життя її ініціатора - режисера, продюсера та мандрівника Леоніда Кантера.

Як зазначається, у 2004 році у Леоніда з'явилася шалена ідея, яка повністю змінила не тільки його життя, а й долі дуже багатьох людей, які підхопили цю сміливу авантюру. Йдеться про гру "З табуретом до океану", суть якої - донести 4 табурети з київської кухні на береги чотирьох світових океанів. Разом із виставами, співами, пригодами і відкриттями мандрівники несли глибокий сенс мистецької ініціативи - довести собі і світові, що мрії здійснюються, якщо їх здійснювати. Так Леонід Кантер із командою однодумців провів чотири масштабні експедиції до Атлантичного, Індійського, Льодовитого й Тихого океанів, знімаючи документальні фільми.

"Ця гра дає відчуття, ніби береш себе акуратно двома пальчиками, піднімаєш над усім тим, що раніше було твоїм повсякденням і стабільністю, і переносиш в дивовижні "запропоновані обставини". А потім спостерігаєш, як поведеш себе в тих нових обставинах. Так дізнаєшся, хто ти є насправді", - говорив Кантер про цей проект.


Експедитори подолали понад 60 тисяч кілометрів і відзняли 400 годин унікального відеоматеріалу. "Табуретний шлях" проліг до краю землі, на Мис Горн. Мандрівники проїхали автостопом через Канаду, США, Мексику, Панаму, Болівію, Колумбію, Еквадор, Бразилію, Аргентину, Чилі... Вони зустрічали людей на іншому боці планети, які шукають щастя - у церквах, медитаціях, карнавалах, піснях, ворожінні, пияцтві та наркотиках. Вони голодували, важко працювали, спали де доведеться, милися в річках та водоспадах. І все заради своєї химерної мрії - віднести табурет на край землі.

Разом із ними мандрувала маленька дівчинка - дочка Леоніда і Діани - Магдалена. А на самому краю Вогняної Землі у головних героїв з'явилася друга дитина - Патагонія. 

На берегах кожного з океанів встановили пам'ятники зі звичайних кухонних табуретів, які височіють на скелях як символи того, що слід невтомно рухатися вперед до своїх мрій.

Видана у 2016-му книга "З табуретом до Океану" стала літературним сценарієм майбутнього фільму, мета якого - надихнути людей творити власне життя власноруч, показати, що для втілення мрії не потрібно багато грошей, а достатньо величезного бажання і віри в те, що все вдасться. 

Леонід Кантер починав роботу над цим фільмом разом із командою. Він мріяв реалізувати це кіно більше, ніж будь-яке інше. Тому безліч його напрацювань та бачень увійдуть до фільму. 

Над фільмом працюватиме команда, яка разом з Леонідом Кантером створила документальні стрічки "Добровольці Божої Чоти" та "Міф", котрі мали найширший прокат в Україні та покази у 25 країнах світу. Режисером фільму став Ярослав Попов. Над анімацією працюватиме українська студія "Ridni animation". Звуковий супровід створить найкраща команда "KWA sound production", яка робила звук для фільмів "Кіборги", "Міф", "Жива Ватра", "ТойЩо ПройшовКрізьВогонь" та музиканти гуртів "Даха Браха" та "OY sound system" - Марко й Тарас Галаневичі, напишуть неповторну музику до фільму.

Стрічку обіцяють презентувати в українських кінотеатрах вже цієї осені. Доброчинці отримають змогу безкоштовно потрапити на прем'єрні покази фільму в містах України та світу. Наразі зібрано майже 74 тисячі гривень з 400 тисяч необхідних. До кінця збору коштів лишається 55 днів.

Фільм "Людина з табуретом" - на Спільнокошті.

Укрінформ

Коментарі