втілене

  • «Кров’янка»

    Короткометражний ігровий фільм режисера й сценариста Аркадія Непиталюка «Кров’янка» (2016) за однойменним сценарієм…

  • «Сказ»

    Короткометражний ігровий фільм режисерки й сценаристки Марисі Нікітюк та співсценариста Дмитра Сухолиткого-Собчука «Сказ» (2016) за однойменним сценарієм…

  • «Перед виборами»

    Короткометражний ігровий фільм режисера Володимира Адамчо «Перед виборами» (2016) за однойменним сценарієм Олександра Геревича…

Зазначається, що до участі у конкурсі приймаються ігрові, неігрові та анімаційні стрічки. Хронометраж фільмів та відеоробіт не може перевищувати 20 хвилин. Обов'язкова наявність англійських субтитрів.

Селекція фільмів у конкурсні програми здійснюється відбірковою комісією, до якої входить програмна дирекція кінофестивалю.

За додатковою інформацією можна звертатися за електронною адресою: [email protected].


Також поінформовано, що у 2018 році фестиваль національного кіно "Відкрита ніч. Дубль 21" пройде у ніч з 30 червня на 1 липня. Основним майданчиком фестивалю стане Арт-причал у Києві, а паралельні покази та трансляції пройдуть на понад 70-ти локаціях по Україні та за кордоном.

"Відкрита ніч" - фестиваль, покликаний щоразу відкривати нові українські імена у галузі кінематографа та телевізійного виробництва. 21 рік поспіль справжні кіномани збираються наприкінці червня просто неба, щоб долучитися до останніх новинок, підтримати одне одного та похвалитися фільмами врожаю останнього року", - йдеться у повідомленні. 

Коментарі