втілене

  • «Кров’янка»

    Короткометражний ігровий фільм режисера й сценариста Аркадія Непиталюка «Кров’янка» (2016) за однойменним сценарієм…

  • «Сказ»

    Короткометражний ігровий фільм режисерки й сценаристки Марисі Нікітюк та співсценариста Дмитра Сухолиткого-Собчука «Сказ» (2016) за однойменним сценарієм…

  • «Перед виборами»

    Короткометражний ігровий фільм режисера Володимира Адамчо «Перед виборами» (2016) за однойменним сценарієм Олександра Геревича…

17 травня на каналі «Україна» відбудеться телевізійна прем'єра документального фільму Тараса Томенка «Будинок "Слово"».

Нагадаємо, стрічка присвячена трагічній долі української інтелігенції 30-х років минулого століття. В ній розповідається про знищення мистецького руху, що виник у 20-30-х роках у Харкові. Одна з головних сюжетних ліній фільму присвячена долі Миколи Хвильового, який вчинив самогубство.

Зазначено, що у роботі над фільмом автори «Будинку "Слово"» використовували лише документальні матеріали, фотографії та кінозйомку, яку вдалося дістати з архівів СБУ, інститутів та університетів, недоступну раніше для широкого глядача.

Фільм було створено компанією Fresh Production Group за підтримки Державного агентства України з питань кіно. У грудні Держкіно уклало з компанією контракт про надання державної фінансової підтримки художньому фільму. Сума підтримки картини становить 30,2 млн грн. і є половиною від загальної вартості виробництва. 


У широкий український прокат фільм вийшов 9 листопада. Світова прем'єра «Будинку "Слово"» пройшла у рамках 33-го Варшавського кінофестивалю.

Дистриб’ютором в Україні стала компанія «Артхаус Трафік».

В ефірі каналу «Україна» документальний фільм «Будинок «Слово» вийде в четвер, 17 травня о 24:00.

«Детектор медіа»

Коментарі