втілене

  • «Кров’янка»

    Короткометражний ігровий фільм режисера й сценариста Аркадія Непиталюка «Кров’янка» (2016) за однойменним сценарієм…

  • «Сказ»

    Короткометражний ігровий фільм режисерки й сценаристки Марисі Нікітюк та співсценариста Дмитра Сухолиткого-Собчука «Сказ» (2016) за однойменним сценарієм…

  • «Перед виборами»

    Короткометражний ігровий фільм режисера Володимира Адамчо «Перед виборами» (2016) за однойменним сценарієм Олександра Геревича…

9 Одеський міжнародний кінофестиваль, що відбудеться 13 - 21 липня, презентує цьогорічний офіційний постер.

Про це повідомляє прес-служба фестивалю

"Поєднання різноманітних видів мистецтва через кіно і згуртування навколо них - саме таку ідею втілив арт-дует братів-близнюків Івана та Василя Костенків, засновників BRATY Art Studio, котрі стали авторами офіційного іміджу 9-го ОМКФ", - ідеться в повідомленні.

За словами авторів постера, поєднання різноманітних видів мистецтва через кіно і згуртування навколо них - саме таку ідею вони втілили.  

"Постер для ОМКФ-2018 - це своєрідна алюзія на фреску Мікеланджело "Створення Адама". Задум Мікеланджело - несумісність людського та божественного, тому руки на фресці не торкаються одна одну. Проте в нас руки тісно сплетені, об'єднані так само, як кіно поєднує у собі всі види мистецтва та як кінофестиваль об'єднує усіх довкола себе", - відзначають Іван та Василь Костенки.

Василь та Іван Костенки заснували бренд BRATY Art Studio у 2011 році. Вже четвертий рік поспіль вони стають авторами офіційного постера Одеського кінофестивалю. Свої роботи тандем створює у техніці колажу, використовуючи при цьому фотографії, журнальні вирізки, акварелі та інші компоненти.

Коментарі