втілене

  • «Кров’янка»

    Короткометражний ігровий фільм режисера й сценариста Аркадія Непиталюка «Кров’янка» (2016) за однойменним сценарієм…

  • «Сказ»

    Короткометражний ігровий фільм режисерки й сценаристки Марисі Нікітюк та співсценариста Дмитра Сухолиткого-Собчука «Сказ» (2016) за однойменним сценарієм…

  • «Перед виборами»

    Короткометражний ігровий фільм режисера Володимира Адамчо «Перед виборами» (2016) за однойменним сценарієм Олександра Геревича…

Дивіться в мережі програму «Арґумент-Кіно» – 15 випуск 19 сезону: огляд кінотеатральних прем’єр, зокрема, анімаційного фільму «Фердинанд», комедії для дорослих «Байстрюки» та пригодницького фентезі «Джуманджі: Поклик джунґлів».

Крім того, в програмі розповідь про ще одну короткометражну стрічку з проекту «Дивись українське – Твори своє майбутнє». Цього разу – про фільм Олександра Столярова «Кадет». У рубриці «Рекомендуємо» – про образ Вол-стриту в кіні на прикладі тьох відомих стрічок: «Вол-стрит» Олівера Стоуна, «Американський психопат» Мері Герон та «Вовк із Вол-стрит» Мартіна Скорсезі.

Йдеться також про творчість видатного американського актора Джефа Бриджеса. А насамкінець – до 20-ї річниці виходу на екрани – телеесей про мелодраматичний блокбастер «Титанік». 

АРҐУМЕНТ-КІНО

Коментарі