втілене

  • «Кров’янка»

    Короткометражний ігровий фільм режисера й сценариста Аркадія Непиталюка «Кров’янка» (2016) за однойменним сценарієм…

  • «Сказ»

    Короткометражний ігровий фільм режисерки й сценаристки Марисі Нікітюк та співсценариста Дмитра Сухолиткого-Собчука «Сказ» (2016) за однойменним сценарієм…

  • «Перед виборами»

    Короткометражний ігровий фільм режисера Володимира Адамчо «Перед виборами» (2016) за однойменним сценарієм Олександра Геревича…

Вночі з 3 на 4 грудня о 01:00 в авторській програмі Володимира Войтенка «Арґумент-Кіно» на телеканалі «1+1» йтиметься про воєнну драму «Кіборґи» в розмові з режисером Ахтемом Сеітаблаєвим.

Дія стрічки за сценарієм Наталі Ворожбит точиться в 2014 році. Українські військові та добровольці утримують Донецький аеропорт від російсько-сепаратистських сил. До воїнів, що кілька місяців боронять об’єкт приєднується група новачків – призовників та добровольців. Вони мають різне походження, різну мотивацію та рівень військової підготови, вони по-різному ставляться до обставин, у яких опинилися. Але час дискутувати про відмінності минув – для кожного з них захист країни стає за честь.

В «Арґументі-Кіно» розмова Володимира Войтенка з режисером «Кіборґів» Ахтемом Сеітаблаєвим

«Кіборґи» – це не тільки присвята новітнім героям, хоча в основу сценарію покладені реальні історії учасників бойових дій. Локація зруйнованого аеропорту, де персонажі фільму проводять більшість екранного часу, виявляється метафорою України та українців, що надто довго перебували у символічній залі світоглядного очікування. І якщо «кіборґи», вочевидь, визначилися, яким вони бачать майбутнє рідної країни, то перед чималою кількістю потенційних глядачів це питання досі лишається відкритим...

Також у програмі поватиметься розгорнута інформація про інші кінотеатральні новинки. Зокрема, про кримінально-романтичну драму спільного виробництва Бельгії, Нідерландів і Франції під назвою «Вірний. Пристрасть і злочин» (реж. Міхаель Р. Роскам), де головні ролі виконали зірки сучачного європейського кіна Матіас Шонартс та Адель Екзаркопулос, та про американо-болгарський кримінальний трилер «Ланцюговий пес» (реж. Пол Солет) із Едріеном Броуді, Антоніо Бандерасом і Джон Малковичем.

В «Арґументі-Кіно» про кримінально-романтичну драму «Вірний. Пристрасть і злочин» та кримінальний трилер «Ланцюговий пес»

А ще в «Арґументі-Кіно» – про короткометражний фільм Михайла Іллєнка «Голос», що був створений в рамках проекту «Дивись українське – Твори своє майбутнє». Фільми цього проекту демонструватимуться в кінотеатрах усієї країни перед показами повнометражних картин.

В «Арґументі-Кіно» телеесей про актора Джона Малковича

Насамкінець – телеесеї про актора Джона Малковича й продюсера, режисера та сценариста Джада Апатоу, якому 6 грудня виповниться 50 років.

АРҐУМЕНТ-КІНО

Коментарі