втілене

  • «Кров’янка»

    Короткометражний ігровий фільм режисера й сценариста Аркадія Непиталюка «Кров’янка» (2016) за однойменним сценарієм…

  • «Сказ»

    Короткометражний ігровий фільм режисерки й сценаристки Марисі Нікітюк та співсценариста Дмитра Сухолиткого-Собчука «Сказ» (2016) за однойменним сценарієм…

  • «Перед виборами»

    Короткометражний ігровий фільм режисера Володимира Адамчо «Перед виборами» (2016) за однойменним сценарієм Олександра Геревича…

Дивіться в мережі програму «Арґумент-Кіно» - йдеться про перше українське фентезі «Сторожова застава», зокрема, в розмові Володимира Войтенка з режисером-дебютантом Юрієм Ковальовим. 

Стрічку створено за книжкою дитячого письменника Володимира Рутківського. Ну а за сюжетом підліток Вітько випадково переноситься з 21 століття на тисячу років назад через таємничий часовий портал. Ясна річ, на нього чекає небезпечна подорож, сповнена смертельних небезпек та чорної магії. Але на шляху зустрінуться також і нові друзі, а це справжні богатирі та, можливо, навіть перше кохання. Вітько опиняється в епіцентрі фантастичних подій, вступає в битву з міфічними істотами і дізнається, що таке справжня хоробрість.

Також в «Арґументі-Кіно» - розгорнута інформація про інші кінотеатральні новинки. Зокрема, це фільм українця Сергія Лозниці «Лагідна» про незбувну макабричність російської дійсности, британська драма «Леді Макбет», американська драма «Вотерґейт: Падіння Білого Дому» й біографічна кримінальна комедія «Барі Сіл: Король контрабанди».

Йдеться і про 23-й фестиваль «Нове німецьке кіно», що стартує в низці українських міст 12 жовтня. Насамкінець – телеесеї про акторів Сиґурні Вівер, Мета Деймона й Джоан К’юсак.

АРҐУМЕНТ-КІНО   

Коментарі