втілене

  • «Кров’янка»

    Короткометражний ігровий фільм режисера й сценариста Аркадія Непиталюка «Кров’янка» (2016) за однойменним сценарієм…

  • «Сказ»

    Короткометражний ігровий фільм режисерки й сценаристки Марисі Нікітюк та співсценариста Дмитра Сухолиткого-Собчука «Сказ» (2016) за однойменним сценарієм…

  • «Перед виборами»

    Короткометражний ігровий фільм режисера Володимира Адамчо «Перед виборами» (2016) за однойменним сценарієм Олександра Геревича…

«Арґумент-Кіно», що є найдавнішою авторською програмою на українському телебаченні, розпочинає свій 19 сезон.

Вночі з 10 на 11 вересня о 00:45 в «Арґумент-Кіно», що демонструється на телеканалі «1+1», ітиметься, зокрема, про українсько-італійську комедію «Ізі».

Італійський режисер Андреа Маньяні каже: “Я завжди хотів зафільмувати вестерн – розповідь про одинака, що рухається в напрямку долі, більшої за нього самого. І хоча Україна розташована на сході, а не на заході, як годиться для вестерна, я побачив, що саме там повинна розгортатися моя історія”.

А це історія про те, як невдатливий італієць виконує ну зовсім некомедійну місію – відвозить в Україну труну з тілом померлого заробітчанина. Зате його українські пригоди не можуть не викликати посмішки, часом веселої, а часом сумної.

Також в «Арґументі-Кіно» подаватиметься розгорнута інформація про інші кінотеатральні новинки. Зокрема, про два американські фільми – кримінальну комедію Стівена Содерберґа «Удача Лохана» й психологічний трилер Дарена Аронофського «Мати!», а ще про французьку комедію «Мадам» та американо-британську романтичну драму «Тюльпанова лихоманка».

У програмі – розповідь про кіно з осіннім настроєм, яке рекомендовано дивитися (кадр із фільму "Коли Гарі зустрів Салі", 1989, реж. Роб Райнер)


Мікі Рурк у фільмі "Бійцівська рибка" (1989), реж. Френсис Форд Коппола

Насамкінець – телеесеї про американського актора Мікі Рурка, британського актора Коліна Ферта й про один із найзнаменитіших і найвпливовіших фільмів усіх часів – фантазійну пригоду французького кінопіонера Жоржа Мельєса «Подорож на Місяць», яка вже 115 років на екранах.

АРҐУМЕНТ-КІНО     

Коментарі