втілене

  • «Кров’янка»

    Короткометражний ігровий фільм режисера й сценариста Аркадія Непиталюка «Кров’янка» (2016) за однойменним сценарієм…

  • «Сказ»

    Короткометражний ігровий фільм режисерки й сценаристки Марисі Нікітюк та співсценариста Дмитра Сухолиткого-Собчука «Сказ» (2016) за однойменним сценарієм…

  • «Перед виборами»

    Короткометражний ігровий фільм режисера Володимира Адамчо «Перед виборами» (2016) за однойменним сценарієм Олександра Геревича…

Вночі з 30 квітня на 1 травня о 02:10 у програмі «Арґумент-Кіно» на телеканалі «1+1» у розмові з акторкою Риммою Зюбіною йтиметься про кінодраму «Гніздо горлиці» реж. Тараса Ткаченка, що вдостоєна шести премій Української кіноакадемії «Золота Дзиґа».

Сама Римма Зюбіна нагороджена «Золотою Дзиґою» за найкраще виконання головної жіночої ролі. Про премію Української кіноакадемії, котра вручалася цьогоріч уперше, більше можна буде дізнатися зі спеціального сюжету.

Традиційно у програмі – розгорнута інформація про кінотеатральні новинки. Зокрема, про американсько-іспанський фільм «Обітниця», сюжет якого торкається трагедії геноциду вірмен у ХХ столітті. Також про фантастичну комедію «Моя дівчина – монстр» із Ен Гетевей у головній ролі, фантастичний міжгалактичний бойовик «Вартові галактики 2», британську кримінальну комедію «Перестрілка», американсько-китайську анімацію для родинного перегляду «Рок Доґ», а ще про новий фільм популярного французького письменника й режисера Фредеріка Беґбедера «Ідеаль».

Насамкінець – телеесеї про американську кінозірку Кірстен Данст, французького режисера й сценариста Жака Одіяра та про класичний вестерн Фреда Цинемана Рівно опівдні».

Римма Зюбіна народилася в Ужгороді. Театральна і кіноактриса. Грала на різних столичних сценах. Нині – провідна акторка Київського Молодого театру. Лавреат багатьох театральних премій, серед яких «Золота пектораль». Є волонтеркою – допомагає онкохворим дітям та українським воїнам. Знялася у понад вісімдесяти фільмах і серіалах. Зіграла головну роль у кінодрамі режисера Тараса Ткаченка «Гніздо горлиці». За неї отримала «Золоту Дзиґу» – премію Української кіноакадемії як найкраща актриса 2016 року.

АРҐУМЕНТ-КІНО 

Коментарі