втілене

  • «Кров’янка»

    Короткометражний ігровий фільм режисера й сценариста Аркадія Непиталюка «Кров’янка» (2016) за однойменним сценарієм…

  • «Сказ»

    Короткометражний ігровий фільм режисерки й сценаристки Марисі Нікітюк та співсценариста Дмитра Сухолиткого-Собчука «Сказ» (2016) за однойменним сценарієм…

  • «Перед виборами»

    Короткометражний ігровий фільм режисера Володимира Адамчо «Перед виборами» (2016) за однойменним сценарієм Олександра Геревича…

Вночі з 16 на 17 квітня о 03:45 у програмі «Арґумент-Кіно» на телеканалі «1+1» ітиметься про прокатну премєрну документальну стрічку режисерки Анни Акулевич «Jamala.UA».

Фільм веде про українську кримськотатарську співачку Джамалу, а саме – про період її життя навколо доленосної перемоги на пісенному конкурсі “Євробачення” минулого року.

Автори наголошують: стрічка фільмувалася за згодою співачки, але без її відома, – а отже обіцяють максимально правдивий портрет Джамали як на сценічному шляху до міжнародного визнання, так і поза лаштунками.

Але на скандальні подробиці зіркового життя глядачам розраховувати не варто – за словами режисерки Анни Акулевич, її першочерговий задум полягав у тому, аби знайти людину, через яку на екрані прозирає образ цілої країни.

Анна Акулевич: “Мені хотілося сфокусуватися на герої, який у наших, м'яко кажучи, непростих умовах досягає приголомшливих результатів. Джамала, звісно, потрапляла під цю категорію. Мені завжди було цікаво спостерігати за героєм, який знає, хто він, який самоідентифікувався. Я сподіваюся, що і глядач спробує знайти себе, адже коли ти знаєш, хто ти, коли поважаєш своє коріння й минуле, тоді можна будувати майбутнє”.

В Арґументі-Кіно про фільм Анни Акулевич «Jamala.UA»


Також у програмі – розгорнута інформація про кінотеатральні новинки. Зокрема, про головний оскароносний фільм цього року «Місячне сяйво» (реж. Барі Дженкінс), італійську комедію «Ідеальні незнайомці», драму «Уна» про шотландську Лоліту й американський фільм жахів «Квест».

І йтиметься про міні-ретроспективу французьких фільмів про кохання «Лямур тужур», де зібрано  сучасні й класичні стрічки.


В Арґументі-Кіно про фільм  «Місячне сяйво» 


В Арґументі-Кіно телеесей про акторку Джесіку Ленґ

Насамкінець – телеесеї про такі безумовні величини української культури, як Іван Кавалерідзе та Мар’ян Крушельницький, а ще про кінематографістів з Америки – актрису Джесіку Ленґ, актора Джеймса Вудза та улюбленця Квентіна Тарантіно, режисера й актора, Елая Рота.

**


«Арґумент-Кіно» закінчує демонструвати соціальну рекламу про культуру перегляду фільмів у кінотеатрах від фесту соцреклами Molodiya Festival – «Хто культурний – тому й кіно». Насамкінець ролик «Відображення», реж. Марії Дергачової.

АРҐУМЕНТ-КІНО 

Коментарі