втілене

  • «Кров’янка»

    Короткометражний ігровий фільм режисера й сценариста Аркадія Непиталюка «Кров’янка» (2016) за однойменним сценарієм…

  • «Сказ»

    Короткометражний ігровий фільм режисерки й сценаристки Марисі Нікітюк та співсценариста Дмитра Сухолиткого-Собчука «Сказ» (2016) за однойменним сценарієм…

  • «Перед виборами»

    Короткометражний ігровий фільм режисера Володимира Адамчо «Перед виборами» (2016) за однойменним сценарієм Олександра Геревича…

21, 22 і 23 квітня FILM.UA Факультет за підтримки «Медіа Групи Україна» представляє два нових практичних інтенсивних курса від відомої американської кіношколи New York Film Academy (NYFA).

Взаємопов'язані інтенсивні практичні курси для акторів і режисерів телевізійних серіалів будуть супроводжуватися серією вправ для негайного закріплення отриманих знань на практиці.

Участь в майстернях по запропонованим спеціальностям однаково підходить як новачкам, так і професіоналам, які бажають якісно підвищити свій рівень і отримати унікальну можливість протягом трьох днів навчатися у провідних світових фахівців за стандартами американської системи індустрії кіно і телебачення.

 АКТОРСЬКИЙ ІНТЕНСИВ

Акторський інтенсив включає послідовну роботу з обома викладачами - Крістофером Кассом(Christopher Cass) і Гилбертом М. Шилтоном(Gilbert M.Shilton). У програмі - акторська майстерність, робота перед камерою, робота з режисером, імпровізація. Особливу увагу буде приділено роботі в серіалах - драматичних і комедійних. Частина програми присвячена спільній роботі з учнями режисерського курсу і пройде в знімальному павільйоні. Всі вправи виконуються перед камерою, після чого проводиться перегляд і аналіз запису кожного з учасників. Всім учасникам інтенсиву заздалегідь видадуть тексти сцен і ролей для практичних вправ з відомих фільмів та серіалів.

Повна програма інтенсиву для акторів

ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ

 РЕЖИСЕРСЬКИЙ ІНТЕНСИВ

Режисерський інтенсив включає практичні вправи по роботі зі сценарієм, підбору акторів і роботі з акторами, основам зйомки. Також в програмі спільна практика режисерів з акторами в павільйоні з камерою, техніка прослуховувань, акторська майстерність для режисерів, а також вправа з імпровізації. Курс заснований на використанні матеріалів відомих фільмів і серіалів.

 Повна програма інтенсиву для режисерів

ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ

 Читати інтенсиви - до Києва приїжджають найкращі педагоги Нью-Йоркської академії кіномистецтва:

Американський актор і режисер Крістофер Касс (Christopher Cass). Викладач Нью-Йоркської академії кіномистецтва в Лос-Анджелесі. Пропрацювавши в кінематографі понад тридцять років, Крістофер Касс виступив у багатьох відомих картинах в якості актора, режисера. У списку його робіт - «Швидка допомога», «Сімейний план», «Весь день нанівець», «Той хто мене береже». З останніх робіт - фільм Jilted, в якому Крістофер Касс виступив в якості режисера.

Культовий продюсер, сценарист, режисер Гілберт М. Шилтон (Gilbert M. Shilton). На його рахунку понад тридцять телевізійних серіалів, в тому числі «Закон і порядок», «Її звали Нікіта», «Беверлі-Хіллз 90210» і ін. Гілберт Шилтон має багаторічний досвід роботи на таких телевізійних каналах, як CBS, NBC, FOX, ABC, USA Network, Disney Cable. 

Інтенсивні курси пройдуть на території освітнього центру FILM.UA Факультет за адресою: вул. Миколи Закревського 22, Київ (кіностудіяFILM.UA, 2-й вхід).

Дати 21 квiтня, 18:00 -21-00; 22 квітня, 10:00 - 19:30; 23 квітня, 10:00 - 20:30

Вартість курсу: 9500 грн. (350 USD) *

* Плюс 20% ПДВ

Кількість місць обмежена. Для реєстрації, будь ласка, заповніть форму учасника за посиланням вище. Оплата можлива картою через сайт, а також готівкою або по перерахунку.

У разі додаткових питань, просимо контактувати з відділом продажів:

Тел. +38 044 459 46 10[email protected].

 Генеральний партнер проекту«Медіа Група Україна»

Партнер проектуУкраїнська Кіноасоціація

За офіційною інформацією

Коментарі