втілене

  • «Кров’янка»

    Короткометражний ігровий фільм режисера й сценариста Аркадія Непиталюка «Кров’янка» (2016) за однойменним сценарієм…

  • «Сказ»

    Короткометражний ігровий фільм режисерки й сценаристки Марисі Нікітюк та співсценариста Дмитра Сухолиткого-Собчука «Сказ» (2016) за однойменним сценарієм…

  • «Перед виборами»

    Короткометражний ігровий фільм режисера Володимира Адамчо «Перед виборами» (2016) за однойменним сценарієм Олександра Геревича…

Вночі з 22 на 23 грудня о 01:10 у програмі «Арґумент-Кіно» на телеканалі «1+1» у розмові з кінорежисером Олексієм Шапарєвим ітиметься про кінотеатральний прокат спортивної драми «Правило бою» та роботу над телесеріалом «Гвардія» й героїчною драмою «Крути 1918. Захист».

У кінострічці «Правило бою» йдеться про те, як відомий у минулому олімпійський чемпіон, а нині тренер, готує свого сина до вирішального боксерського двобою. За спаринґ-партнера він бере Тараса – простого хлопця з непростою історією вуличних боїв. Зрештою, обставини штовхають саме Тараса боротися за чемпіонський пояс, а також за життя своїх рідних та друзів. У ролях молоді актори Влад Никитюк і Женя Галич, а також знані Олексій Горбунов, Станіслав Боклан, Ахтем Сеітаблаєв, Сергій Романюк, Дмитро Ступка та український боксер-чемпіон Олександр Усик.


В "Арґументі-Кіно" телеесей про "Вогні великого міста"


Олексій Горбунов у фільмі "Правило бою"

У програмі подаватиметься огляд інших кінотеатральних новинок, зокрема, це американська драма «Народження Нації» реж. Нейта Паркера, французько-канадська анімація «Балерина» реж. Еріка Самера й Еріка Варена та французька пригодницька комедія «Сімейне пограбування» реж. Паскаля Бурдьйо з Жаном Рено у головній ролі.

Окрім того, у найближчому випуску «Арґументу-Кіно» – телеесеї про засновника мистецького кінематографа Дейвіда Ворка Ґрифіта («Народження нації», «Нетерпимість»), акторку Пайпер Лорі («Кері», «Вона написала вбивство», «Твін Пікс») та короля коміксів, художника й режисера Френка Мілера («Місто гріхів», «300 спартанців», «Темний лицар»), а також про класичний фільм Чарлі Чапліна «Вогні великого міста» (1931).

Режисер Олексій Шапарєв в "Арґументі-Кіно"

            **

Олексій Шапарєв – кінорежисер та продюсер. Народився 1974 року. Навчався в Санкт-Петербурзькому Інституті кіна й телебачення. 2012-го став автором ідеї, а згодом і режисером українського анімаційного серіалу “Ескімоска”. 2014-го зафільмував дебютну повнометражну ігрову стрічку “Київський торт”. Виступив режисером серіалу “Гвардія”, продовження якого фільмуватиметься навесні 2017-го. Також готується знімати ігрову історичну драму – «Крути 1918. Захист». 

АРҐУМЕНТ-КІНО

Коментарі