втілене

  • «Кров’янка»

    Короткометражний ігровий фільм режисера й сценариста Аркадія Непиталюка «Кров’янка» (2016) за однойменним сценарієм…

  • «Сказ»

    Короткометражний ігровий фільм режисерки й сценаристки Марисі Нікітюк та співсценариста Дмитра Сухолиткого-Собчука «Сказ» (2016) за однойменним сценарієм…

  • «Перед виборами»

    Короткометражний ігровий фільм режисера Володимира Адамчо «Перед виборами» (2016) за однойменним сценарієм Олександра Геревича…

Вночі з 4 на 5 грудня о 02:50 у програмі «Арґумент-Кіно» на телеканалі «1+1» у розмові з Оленою Дем’яненко йтиметься про її продюсерську документальну стрічку «Виграти все» (реж. Дмитро Томашпольський), яка в прокаті з кінця листопада, та про її режисерський ігровий фільм «Моя бабуся Фані Каплан», що виходить до українських кінотеатрів 8 грудня.

«Виграти все» розповідає про геніального українського тренера гандбольної команди «Спартак», яка своїми неймовірними результатами заслужила Книги рекордів Гінеса. «Моя бабуся Фані Каплан» веде про життя відомої революціонерки, що увійшла до історії як виконавиця замаху на життя Лєніна. Переоцінка історичних фактів тут призводить не до заміни одного канону іншим, а радше веде про саму неможливість встановлення недвозначного висновку. Стрічка постає прикладом своєрідної ліричної декомунізації.

Мирослав Слабошпицький та Катерина Молчанова у фільмі "Моя бабуся Фані Каплан"

Також у програмі подаватиметься аналіз інших кінотеатральних новинок. Зокрема, мова про драму «Американська пастораль» реж. Юена Макґреґора, британо-німецький бойовик «Автобан» реж. Ерена Кріві та цьогорічного володаря найвищої нагороди Каннського фестивалю – британську соціальну драму Кена Лоуча “Я, Деніел Блейк”.

Окрім того, у найближчому випуску «Арґументу-Кіно» – телеесеї про піонера кінематографа Жоржа Мельєса, анімаційного генія Волта Дизнея й акторську зірку Кірка Даґлеса.

Олена Дем'яненко в "Арґументі-Кіно"


Олена Дем’яненко народилася 1966 року у Львові. Закінчила Київський театральний інститут ім. І. Карпенка-Карого. Її фільми вдостоєні призів міжнародних кінофестивалів. У першій декаді 2000-х працює в Москві, де знімає телесеріали. Від 2012 року спільно з чоловіком Дмитром Томашпольським повертається до створення повнометражних ігрових та документальних стрічок в Україні. Її фільм «Моя бабуся Фані Каплан» у листопаді визнали найкращою закордонною картиною на Міжнародному кінофестивалі у Кристел Пелесі (Лондон, Велика Британія).

АРҐУМЕНТ-КІНО

Коментарі