втілене

  • «Кров’янка»

    Короткометражний ігровий фільм режисера й сценариста Аркадія Непиталюка «Кров’янка» (2016) за однойменним сценарієм…

  • «Сказ»

    Короткометражний ігровий фільм режисерки й сценаристки Марисі Нікітюк та співсценариста Дмитра Сухолиткого-Собчука «Сказ» (2016) за однойменним сценарієм…

  • «Перед виборами»

    Короткометражний ігровий фільм режисера Володимира Адамчо «Перед виборами» (2016) за однойменним сценарієм Олександра Геревича…

Вночі з 13 на 14 листопада о 01:20 у програмі «Арґумент-Кіно» на телеканалі «1+1» у розмові з Людмилою Горделадзе, директоркою культового столичного кінотеатру «Жовтень», що той спеціалізується, зокрема, на демонстрації авторського, європейського та українського кіна, ітиметься про історію кінотеатру, про його актуальну діяльність та про особливості прокату українських фільмів.

Також глядачі дізнаються про нові прокатні кінострічки. Зокрема, про драму «Франц» знаного французького кіномайстра Франсуа Озона та про британо-американську стрічку «Фантастичні звірі й де їх шукати» режисера Дейвіда Єйтса.

Окрім того, у найближчому випуску «Арґументу-Кіно» телеесеї про двох видатних акторок – француженку Софі Марсо й американку Меґ Раян, а ще про вікопомний фільм Мілоша Формана «Пролітаючи над гніздом зозулі», знятий 1975 року, але який не втратить актуальности ніколи й ніде у світі, де природний політ вільного духу обмежений кліткою неволі.


Людмила Горделадзе в "Арґументі-Кіно"

Людмила Горделадзе за освітою журналістка. Працювала редакторкою програм українського телебачення, викладала на факультеті журналістики Київського університету ім. Тараса Шевченка. Проводила кіноринки «Відкрита зона», продюсувала телевізійні проекти на різних українських каналах. Із 2000-го року є директоркою столичного кінотеатру «Жовтень», що став справою її життя.

АРҐУМЕНТ-КІНО

Коментарі