втілене

  • «Кров’янка»

    Короткометражний ігровий фільм режисера й сценариста Аркадія Непиталюка «Кров’янка» (2016) за однойменним сценарієм…

  • «Сказ»

    Короткометражний ігровий фільм режисерки й сценаристки Марисі Нікітюк та співсценариста Дмитра Сухолиткого-Собчука «Сказ» (2016) за однойменним сценарієм…

  • «Перед виборами»

    Короткометражний ігровий фільм режисера Володимира Адамчо «Перед виборами» (2016) за однойменним сценарієм Олександра Геревича…

16 вересня у Львові в рамках Форуму видавців відбулося вручення міжнародної літературної премії імені Олеся Ульяненка. Переможець - книжка "Безодня" учасниці Сценарної Майстерні Марися Нікітюк.

Цього року премія, заснована в пам’ять про письменника його друзями, вручається вже вп’яте. 

Премією імені Олеся  Ульяненка відзначають молодих письменників за нонконформізм у творчості та «схильність до позитивної асоціальності».

Цьогорічне журі в складі Андрія Гончарука, Світлани Скляр, Тетяни Трофименко, Мурзіка Васильовича та Олега Шинкаренка обрало переможцем книжку «Безодня» української письменниці, сценаристки та кінорежисерки Марисі Нікітюк. Оскільки лауреат премії не була присутня на церемонії у зв’язку із зайнятістю на зйомках свого фільму, премію від її імені отримала видавець книги Анета Антоненко.

Також новою номінацією премії, що стане відтепер щорічною, «за популяризацію творчості Олеся Ульяненка» відзначені: голова Чеського культурного центру в Україні Люція Ржегоржикова, перекладачка Їржіна Дворжакова та редактор Петер Мінаржік – за видання роману Олеся Ульяненка «Там, де південь» у Чехії.

До опікунської ради премії імени Олеся Лукьяненка входять Євгенія Чуприна, Сергій Пантюк, Мирослав Слабошпицький, Андрій Курков, Лесь Подерв'янський.

Раніше лауреатами премії були Володимир Вакуленко, Артем Полежака, Сергій Прилуцький, Іван Семисюк.

Нагадаємо, 17 травня цього року сценарій Марисі Нікітюк «Коли падають дерева» став переможцем сесії ScripTeast Award імені Кшиштофа Кешльовського в Каннах. 

«Детектор медіа»

Коментарі