втілене

  • «Кров’янка»

    Короткометражний ігровий фільм режисера й сценариста Аркадія Непиталюка «Кров’янка» (2016) за однойменним сценарієм…

  • «Сказ»

    Короткометражний ігровий фільм режисерки й сценаристки Марисі Нікітюк та співсценариста Дмитра Сухолиткого-Собчука «Сказ» (2016) за однойменним сценарієм…

  • «Перед виборами»

    Короткометражний ігровий фільм режисера Володимира Адамчо «Перед виборами» (2016) за однойменним сценарієм Олександра Геревича…

Лариса ДенисенкоКонтакти: [email protected]

Народилася в Києві 17 червня 1973 року. Литовсько-грецького походження. Українську мову опанувала в 23 роки, коли почала працювати в Міністерстві юстиції України.

Закінчила юридичний факультет Київського національного університету імені Тараса Шевченка, Центрально-Європейський університет (Прага), курс законопроектування при Міністерстві юстиції Нідерландів.

Адвокат. Має ліцензію здійснювати практику в Торонто та Оттаві щодо справ, пов’язаних з біженцями та мігрантами. Є одним з адвокатів, які представляють інтереси громадян в Європейському суді з прав людини (Страсбурґ). Працювала директором департаменту міжнародного права Міністерства юстиції, радником Міністра юстиції, науковим консультантом парламентських комітетів, очолювала національне відділення міжнародної антикорупційної організації Transparency International (Берлін).

На сьогодні веде адвокатську практику.

Літературна кар`єра розпочалася перемогою в конкурсі Коронація слова (Ґран-прі конкурсу-2002, „Забавки з плоті та крові”).

Наразі видано романи:

- „Забавки з плоті та крові” (2003, Кальварія)

- „Кавовий присмак кориці” (2005, Кальварія, 2007, Нора-друк)

- „Корпорація ідіотів” (2005, Нора-друк). Роман відзначений премією „Літературний олімп-2006” як книжку, яку найбільш крали по книгарнях

- „Танці в масках” (2006, Нора-друк) – відзначена премією Гармонія слова в 2006 році, випущено як аудіокнигу в 2006 році; "Краща українська книга 2006" за версією читачів та журі тижневика „Корреспондент”

- „24:33:42” (2007, Нора-друк)

- "Помилкові переймання, або життя за розкладом вбивць" (2007, Нора-друк)

- "Сарабанда банди Сари" (2008, Нора-друк) "Краща українська книга 2008" за версією читачів та журі тижневика "Корреспондент"

Дитячі книжки:

- „Про Лізу та Цюцю П.”

- "Ліза та Цюця П. зустрічаються"(Грані-Т, 2006, 2007 роки)

- "Життя знаменитих дітей" (2007, Грані-Т)

Есеїстка. Вела колонки в „Женском журнале”, тижневиках "Профиль" та "Фокус",  писала для дитячого журналу „Соняшник”.

Офіційний сайт Лариси Денисенко