втілене

  • «Кров’янка»

    Короткометражний ігровий фільм режисера й сценариста Аркадія Непиталюка «Кров’янка» (2016) за однойменним сценарієм…

  • «Сказ»

    Короткометражний ігровий фільм режисерки й сценаристки Марисі Нікітюк та співсценариста Дмитра Сухолиткого-Собчука «Сказ» (2016) за однойменним сценарієм…

  • «Перед виборами»

    Короткометражний ігровий фільм режисера Володимира Адамчо «Перед виборами» (2016) за однойменним сценарієм Олександра Геревича…

Спецпризначення «Божевільна Бригада» (варіант 2)

04.06.2017


Синопсис сценарію повнометражного ігрового фільму-кінопародії 

Короткий опис ідеї: Події відбуваються в апокаліптичному депресивному близькому майбутньому. Дві учениці середньої школи, троє прибиральників в міському парку – колишні військові (прапорщики), та дві сестри з села (загалом семеро чоловік) об`єднують зусилля – щоб перемогти свого спільного ворога.

Короткий виклад основних сюжетних поворотів:

Акт 1 (Експозиція). Події відбуваються в апокаліптичному депресивному близькому майбутньому. На склад Облспожиспілки, вночі, завозять партію нелегальних курячих тушок. На складі з'являється Генерал Шишка і розмовляє з Начальником вантажників які розвантажують нелегальний вантаж. Їхню розмову прослуховують співробітники Служби Безпеки Держави (СБД).

Показано життя і проблеми школи, школярів. Знайомство з двома ученицями – Ольгою і Оксаною. Показано свято Першого дзвоника. Проходить вчительська нарада.         

Коротке знайомство з Оксаною і її вітчимом. Знайомство з Ольгою.

Показано життя сучасного села та двох його жительок – Катерина та Марія.

Акт 2 (Розвиток).

Дівчата, незадоволені життям, ідуть до Голови колгоспу і вимагають в нього віддати їм їхній майновий земельний сертифікат. Голова колгоспу «відмазується» і посилає дівчат в Столицю. Дівчата беруть заморожену ощадну книжку свого батька і їдуть в місто.

Описується совєтське військове життя Сергія Сіренка (прапорщика) на Кавказі.

Розмова Сергія з Генералом Шишкою про реалізацію неякісних автоматів.   

Опис міського парку відпочинку “Тріщина”.

Сергій та його команда (Микола та Максим), незадоволені життям, вирішують пограбувати банк який частково належить Генералу Шишці. Їхню розмову підслуховують Ольга та Оксана. 

Випуск новин на телебаченні де розповідають про виявлення на складах Облспоживспілки вбитих і замордованих страшною смертю нелегальних курей-бройлерів. Порушено кримінальну справу.

Описується повсякденне життя банку. Сергій, Максим та Микола грабують банк Генерала Шишки. В процес втручаються Ольга та Оксана. А потім і Катерина та Марія. Врешті всі, семеро чоловік (далі бригадники), знайшли спільну мову і спільного ворога якого вони вирішили знешкодити. Генерал Шишка – це вітчим Оксани який не влаштовує її. Генерал Шишка – колишній начальник прапорщика Сергія ще зі служби у війську на Кавказі. На Кавказі Генерал Шишка підставив Сергія і зруйнував його кар'єру. Генерал Шишка привласнив майнові земельні сертифікати Катерини та Марії. Крім того Генерал Шишка - відомий злочинець, кримінальний авторитет, депутат і загалом паразит суспільства.

Описується похорон замордованих курей.

Сергій, Максим, Микола, Ольга, Оксана, Марія та Катерина вторглися в багатоповерховий будинок в центрі міста який належить Генералу Шишці і власне є його офісом. В хмарочосі вони потрапляють в різні небезпечні ситуації. Знаходять Генерала Шишку, говорять з ним. Він втікає від них. Бригадники намагаються зловити його. Але марно.

Акт 3 (Розв’язок).

До хмарочосу з`їжджаються міліція та інші відповідні органи. Вони обстрілюють будинок.

Сергій, Микола, Максим, Ольга, Оксана, Марія та Катерина залишаються живі і потрапляють в структури СБД (Служба Безпеки Держави). Показано деякі кадри які нібито не увійшли до фільму.

Коментарі