втілене

  • «Кров’янка»

    Короткометражний ігровий фільм режисера й сценариста Аркадія Непиталюка «Кров’янка» (2016) за однойменним сценарієм…

  • «Сказ»

    Короткометражний ігровий фільм режисерки й сценаристки Марисі Нікітюк та співсценариста Дмитра Сухолиткого-Собчука «Сказ» (2016) за однойменним сценарієм…

  • «Перед виборами»

    Короткометражний ігровий фільм режисера Володимира Адамчо «Перед виборами» (2016) за однойменним сценарієм Олександра Геревича…

КоментаріЩо ж, зрозуміло. Почекаємо, поки з'являться механізми замовлення. А поки що попрацюю для СМ. Тепер про Карпати. Скоро буде.

Написав Євген Фещенко, 17:27 07.08.2012

Євгене, йдеться не про локації, під локалізацією історії я мав на увазі її спрощення, а не прив’язку до місця дії.

Терикони туди притягувати не потрібно, вони там, кажучи фігурально, і так присутні, навпаки, їх потрібно позбавлятися. Бо прив’язка тільки заважатиме.
Я ж не випадково написав, що таке наше все село, воно все давно «Донбас».

Ваша відповідь тільки підтверджує мої міркування про доцільність замовлення, тобто що Ви і у матеріалі, і що у Вас достатній рівень техніки.

Зазначу лиш, що сценарне замовлення, механізми якого зараз створюються, штука приємна наполовину, там і з’ясується, наскільки ви здатні виконувати конкретно поставлені завдання щодо Вашого ж матеріалу, чи подібного. Якщо так, добре, винагорода, ні – санкції, зокрема фінансові.

Написав Юрій Сорока, 12:21 06.08.2012

Пане Юрію, дякую за увагу до сценарію і за схвальний відгук, це дуже приємно.
Щодо локалізації історії, якщо це так необхідно, нехай буде Донбас. Можна показати в далині парочку териконів і справа зроблена)))
Над нарощуванням ексцентричності можна попрацювати, але мене щось налякала згадка про Нюрнберг. Я бачив цей сценарій досить ліричним - кохання Маклаута, взаємини Свєти з батьком, дружба і взаємодовіра в середині керівництва сільгосппідприємства, сімейні стосунки Маленчуків.. Якщо додати ексцентричності, вийде лірична комедія. Але не так склалося, як гадалося, сценарій вийшов(на вашу думку) набагато жорсткішим, ніж я хотів, аж до Нюрнберга. Але то, певно, се ля ви така.
Ну і звачайно, я б не відмовився попрацювати на замовлення, але де ж їх, ті замовлення брати?

Написав Євген Фещенко, 18:57 05.08.2012

Органічно, потужно, дотепні народні діалоги.

Віньєтка нашого села, анатомія совка. Може слугувати звинувачувальним документом на новому Нюрнберзі над комуністами.

Якщо ж застосувати для кіна, то матеріал вимагає локалізації історії та нарощування ексцентричності.

Гадаю, автор може успішно працювати на замовлення.

Написав Юрій Сорока, 08:36 03.08.2012