втілене

  • «Кров’янка»

    Короткометражний ігровий фільм режисера й сценариста Аркадія Непиталюка «Кров’янка» (2016) за однойменним сценарієм…

  • «Сказ»

    Короткометражний ігровий фільм режисерки й сценаристки Марисі Нікітюк та співсценариста Дмитра Сухолиткого-Собчука «Сказ» (2016) за однойменним сценарієм…

  • «Перед виборами»

    Короткометражний ігровий фільм режисера Володимира Адамчо «Перед виборами» (2016) за однойменним сценарієм Олександра Геревича…


Сценарій ігрового короткометражного фільму

варіант другий

за мотивами оповідання Ганни Демидової “Палець”

КоментаріЗвісно, за одним і тим самим сценарієм можна зняти абсолютно різні фільми)) Там де я бачу комедію, ви, можливо, бачите і зробите щось інше. Успіхів!

Написав Ольга Калуга, 08:30 01.03.2019

Дякую за коментарі!
Ольго, фінальний проїзд виник в сценарії коли ми проводили репетицію з акторами. Бо якою б смішною не була комедія, вона має нести в собі щось глибше. А в даному випадку - це місце, де зібрались всі "жертви" обставин. Але все ж таки монтаж фільму поставить фінальну крапку.

Написав Оксана Артеменко, 07:29 01.03.2019

Те, що у сценарії чимало логічних нестикувань, у подібному жанрі не має суттєвого значення. Головне, витримати гарний темп, закрутити глядачеві голову й не дозволити занудьгувати, аби те осмислити.))
А от фінал рішуче не відповідає жанрові (якщо я правильно розумію, що це «чорна комедія»). Крапку треба ставити тоді, коли героїня дістає з кишені «морозиво з пальцем» і, бажано, саме цього моменту отримує привітання з Новим роком.
Проїзд швидкої, ще й як прописано – тривалий, сумна атмосфера всередині… Все це ніби з іншого фільму.

Написав Ольга Калуга, 13:47 28.02.2019