втілене

  • «Кров’янка»

    Короткометражний ігровий фільм режисера й сценариста Аркадія Непиталюка «Кров’янка» (2016) за однойменним сценарієм…

  • «Сказ»

    Короткометражний ігровий фільм режисерки й сценаристки Марисі Нікітюк та співсценариста Дмитра Сухолиткого-Собчука «Сказ» (2016) за однойменним сценарієм…

  • «Перед виборами»

    Короткометражний ігровий фільм режисера Володимира Адамчо «Перед виборами» (2016) за однойменним сценарієм Олександра Геревича…

ЯК Я ПІДІЙМАВСЯ, СХОДИ РИПІЛИ

02.07.2018


Сценарій ігрового короткометражного фільму 

КоментаріВітаю.

Про технічне. "Він поставив гітару і підійшов". І такого в минулому часі у вас достатньо. Потрібно: "Він ставить гітару і підходить".

Про драматургію. Конфлікт не розгледів. Відверто кажучи, я взагалі не є цільовою аудиторією мелодрам та історій кохання. Проте навіть в мелодрамах повинен бути конфлікт.

"Якщо ти когось собі знайдеш, або я
когось знайду, я ніколи не буду з
тобою спілкуватись. "

На жаль, це не може бути конфліктом в історії. Це нетверезі розмови молодиків під пляшку вина. Не більше того. Пригадується Ромео, який вкоротив собі віку, коли йому здалося, що більше не зможе бути з Джульеттою. Оце конфлікт, оце драма.

На жаль, це не сценарій ігрового фільму. По формі - можливо. По змісту - це епізод побутових розмов середньостатистичної пари. Не більше того.

Ну вибачайте за прямолінійність. Хтось мусів це написати.

Написав Cергій Янович , 19:56 17.01.2019

Вдячний за прочитання і позитивну оцінку сценарію.
Стосовно викладу, прийом використаний для підкреслення певних моментів, поведінки чи побуту, які є важливими для головного героя, закадровий голос - розповідь, спогади, що наче в документальному фільмі крокує поруч з картинкою.

Написав Стас Дем’янчук, 20:53 12.07.2018

Історія про одвічне, про почуття та нестачу очікуваного комфорту в лабіринтах того ж - великого почуття... Прописано цікаво, з емоційним тяжінням до прози Хвильового... Якщо взяти претензії до сценарного викладу, то бачиться зайвим ГОЛОС героя і його ж дії - ті ж самі дії з повтором у візуальному дубляжі (скажімо, сценна де ВІн І Вона виходять на балкон)

Написав Федір Янько, 06:44 12.07.2018